Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i stërvitjes së stërvitjeve

Sistemi i stërvitjes së stërvitjeve

Kategoritë e produkteve të Sistemi i stërvitjes së stërvitjeve , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sistemi i stërvitjes së stërvitjeve , furnizuesit Sistemit të Çelës së Lartë të Drurit të Lartë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Sistemi i stërvitjeve të lira të stërvitjeve R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Çelësat e tipit të tipit të stërvitjes

Çelësat e Çelësave të Çelës

Çorape të stërvitjeve prej çeliku inox

Mbushjet e integruara të stërvitjeve

Stërvitni Chuck Arbor

Sistemi i stërvitjes së stërvitjeve

Sistemi i stërvitjeve të stërvitjeve, h igh precision filetuara ose tapered ngre mbi mjetet fort.

Jaw janë projektuar posaçërisht për tolerancë të ngushtë në shpimin.

I përshtatshëm për grinders super elektrike, makina gdhendje, torno makine precize dhe pajisje mjekësore.

Nga Madhësia: 6mm, 8mm, 10mm, 13mm, 16mm, 20mm.

Sipas llojit: detyrë e lehtë ose detyrë e rëndë.

Nga Kuvendi: montuar me konike ose montuar fije.

Nga Standardi: Metrik ose Inç

Nga jashtme: A, B, C, D, E, F.


Oferta Rang nga 1mm -16mm


Max.10.000 RPM pa bilanc të mëtejshëm
Precizioni arrin 0.02mm deri 0.03mm

braktisje të veçantë të stërvitjes ose braktisje të integruar të stërvitjes

Drill Chucks System

Drill Chucks System

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta