Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i stërvitjes së stërvitjeveStërvitni Chuck Arbor

Stërvitni Chuck Arbor

Kategoritë e produkteve të Stërvitni Chuck Arbor , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Stërvitni Chuck Arbor , furnizuesit BT Druri Chuck Arbor / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të NT Druri Chuck Arbor R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • C20-B18 Arbitë me çekiç me bar tërheqëse
  • C20-B18 Arbitë me çekiç me bar tërheqëse
  • C20-B18 Arbitë me çekiç me bar tërheqëse
  • C20-B18 Arbitë me çekiç me bar tërheqëse

  C20-B18 Arbitë me çekiç me bar tërheqëse

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  C20-B18 Arbitë me çekiç me bar tërheqëse Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe mullinj makine të përdorura në mbërthyes, zakonisht të përdorura për torno, makine mulliri, makine qendra përpunimi etj. Shufër lidhëse duke përdorur strukturën e aliazhit çeliku 1....
  • Makinë bluarje B16 me braktisje shpimi
  • Makinë bluarje B16 me braktisje shpimi
  • Makinë bluarje B16 me braktisje shpimi
  • Makinë bluarje B16 me braktisje shpimi

  Makinë bluarje B16 me braktisje shpimi

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe mullinj makine të përdorura në mbërthyes, zakonisht të përdorura për torno, makine mulliri, makine qendra përpunimi etj. Shufër lidhëse duke përdorur strukturën e aliazhit çeliku 1....
  • C45 R8 B16 Stërvit Chuck Arbors
  • C45 R8 B16 Stërvit Chuck Arbors
  • C45 R8 B16 Stërvit Chuck Arbors
  • C45 R8 B16 Stërvit Chuck Arbors
  • C45 R8 B16 Stërvit Chuck Arbors

  C45 R8 B16 Stërvit Chuck Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  R8 Stërvit Chuck Arbors Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe mullinj makine të përdorura në mbërthyes, zakonisht të përdorura për torno, makine mulliri, makine qendra përpunimi etj. Shufër lidhëse duke përdorur strukturën e aliazhit çeliku 1. Materiali: 45 #...
  • R8 Stërvit Chuck Arbors
  • R8 Stërvit Chuck Arbors
  • R8 Stërvit Chuck Arbors
  • R8 Stërvit Chuck Arbors
  • R8 Stërvit Chuck Arbors

  R8 Stërvit Chuck Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  R8 Stërvit Chuck Arbors Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe mullinj makine të përdorura në mbërthyes, zakonisht të përdorura për torno, makine mulliri, makine qendra përpunimi etj. Shufër lidhëse duke përdorur strukturën e aliazhit çeliku 1. Materiali: 45 #...
  • Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar
  • Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar
  • Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar
  • Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar
  • Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar

  Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  Stërvitni Chuck Arbor me Draw Bar Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe mullinj makine të përdorura në mbërthyes, zakonisht të përdorura për torno, makine mulliri, makine qendra përpunimi etj. Shufër lidhëse duke përdorur strukturën e aliazhit çeliku 1....
  • SK Shell Fund Mill Arbors
  • SK Shell Fund Mill Arbors
  • SK Shell Fund Mill Arbors
  • SK Shell Fund Mill Arbors
  • SK Shell Fund Mill Arbors

  SK Shell Fund Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  SK Shell Fund Mill Arbors Standard: MAS403 Materiali: 20CrMnTi TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT
  • BT40-FMB22-60 BT-FMB Shell Mill Arbors
  • BT40-FMB22-60 BT-FMB Shell Mill Arbors
  • BT40-FMB22-60 BT-FMB Shell Mill Arbors
  • BT40-FMB22-60 BT-FMB Shell Mill Arbors
  • BT40-FMB22-60 BT-FMB Shell Mill Arbors

  BT40-FMB22-60 BT-FMB Shell Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  BT40-FMB22-60 BT-FMB Shell Mill Arbors Standard: MAS403 Materiali: 20CrMnTi Revolucioni: ≥12000rpm TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e mjeteve CAT , Mbajtësit e mjeteve
  • Morse Taper Drill Chuck Arbors me formë tang
  • Morse Taper Drill Chuck Arbors me formë tang
  • Morse Taper Drill Chuck Arbors me formë tang
  • Morse Taper Drill Chuck Arbors me formë tang

  Morse Taper Drill Chuck Arbors me formë tang

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Morse Taper Drill Chuck Arbors me formë tang Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe makina bluarjeje të përdorura në stërvitje, të përdorura përgjithësisht për torno, makine mulliri, makine qendra machining etj. Shufra lidhëse duke përdorur çeliku strukturën e...
  • DIN228 C45 Stërvitja Chuck Arbor me Draw Bar
  • DIN228 C45 Stërvitja Chuck Arbor me Draw Bar
  • DIN228 C45 Stërvitja Chuck Arbor me Draw Bar

  DIN228 C45 Stërvitja Chuck Arbor me Draw Bar

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  DIN228 C45 Stërvitja Chuck Arbor me Draw Bar Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe mullinj makine të përdorura në mbërthyes, zakonisht të përdorura për torno, makine mulliri, makine qendra përpunimi etj. Shufër lidhëse duke përdorur strukturën e aliazhit çeliku...
  • C45 MT3-B22 Mbërthen Chuck Arbors With Draw Bar
  • C45 MT3-B22 Mbërthen Chuck Arbors With Draw Bar
  • C45 MT3-B22 Mbërthen Chuck Arbors With Draw Bar
  • C45 MT3-B22 Mbërthen Chuck Arbors With Draw Bar
  • C45 MT3-B22 Mbërthen Chuck Arbors With Draw Bar

  C45 MT3-B22 Mbërthen Chuck Arbors With Draw Bar

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000pcs /month
  C45 MT3-B22 Mbërthen Chuck Arbors With Draw Bar Mulliri Arbors Morse Stërvitja Chuck Arbors, Shufra lidhëse përdoret kryesisht për shpime dhe mullinj makine të përdorura në mbërthyes, zakonisht të përdorura për torno, makine mulliri, makine qendra përpunimi etj. Shufër lidhëse duke përdorur strukturën e aliazhit...

Kinë Stërvitni Chuck Arbor furnizuesit

BT Stërvitni Chuck Arbor

specifikimet

Materiali: 20CrMnTi
Harded: HRC58-62
Mbaro më pak se 0.005mm
Mbajtësit e veglave rregullojnë mbulimin BT30 / 40/50, CAT30 / 40/50, DIN69871A30,40,50
Tre lloje të ftohjes A: pa furnizim ftohës AD: furnizimi qendror ftohës AD / B: furnizimi qendror i ftohjes dhe me ftohësin e brendshëm përmes jakës
Mbajtësi i mjeteve të balancuar në dispozicion G6.3 = 12000rpm G2.5 = 20000rpmPërparësitë e produkteve

1. Bërë nga çeliku i aliazhit të carburizuara, ngurtësinë e sipërfaqes së punës në HRC58 ~ 62.

2. Taper accurary≤ AT3, sigurohuni që kontakti i mirë të jetë me kon me gisht për shpejtësi të lartë

drejtimin për të mbrojtur gishtin.

3. Përqendrimi dhe mbytja ≤0.005mm në rpm të lartë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta