Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Pull StudsDIN69871 Pull Studs

DIN69871 Pull Studs

Kategoritë e produkteve të DIN69871 Pull Studs , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, DIN69871 Pull Studs , furnizuesit DIN69871 Metal Pull Stud / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pull Stud për DIN69871 R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Quality DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Quality DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Quality DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Quality DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Quality DIN69872-1988 JT pull studs

  High Quality DIN69872-1988 JT pull studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Quality DIN69872-1988 JT pull studs Punon në mbajtësen e mjetit JT DIN69872-1988 JT Pull Stud. Këmbët e butë me cilësi të vogël jo vetëm që ulin performancën e makinës, por edhe janë një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje edhe dëmtimet e...
  • High Precision DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Precision DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Precision DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Precision DIN69872-1988 JT pull studs
  • High Precision DIN69872-1988 JT pull studs

  High Precision DIN69872-1988 JT pull studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 80000pcs a month
  High Precision DIN69872-1988 JT pull studs Lartë precision DIN69872-1988 JT pull studs , pull studs me cilësi të vogël jo vetëm të ulur punën e makinës, ata janë edhe një rrezik të sigurisë. Një kunj thyer break mund të shkaktojë dëme të rënda në makinë dhe pjesë të punës dhe madje edhe të plagosur në persona....
  • Saktësia e Lartë DIN69872-1988 JT40 Pull Studs
  • Saktësia e Lartë DIN69872-1988 JT40 Pull Studs
  • Saktësia e Lartë DIN69872-1988 JT40 Pull Studs
  • Saktësia e Lartë DIN69872-1988 JT40 Pull Studs
  • Saktësia e Lartë DIN69872-1988 JT40 Pull Studs

  Saktësia e Lartë DIN69872-1988 JT40 Pull Studs

  • Çmimi i njësisë: USD 1 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  High Precision DIN69872-1988 JT pull studs Lartë precision DIN69872-1988 JT pull studs , pull studs me cilësi të vogël jo vetëm të ulur punën e makinës, ata janë edhe një rrezik të sigurisë. Një kunj thyer break mund të shkaktojë dëme të rënda në makinë dhe pjesë të punës dhe madje edhe të plagosur në persona....
  • DIN69872 1988 JT pull studs SK pull studs
  • DIN69872 1988 JT pull studs SK pull studs
  • DIN69872 1988 JT pull studs SK pull studs
  • DIN69872 1988 JT pull studs SK pull studs
  • DIN69872 1988 JT pull studs SK pull studs

  DIN69872 1988 JT pull studs SK pull studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  DIN69872 1988 JT pull studs SK pull studs Pull studs janë një lidhje e rëndësishme midis makinë dhe mjet. Kërkesat në lidhje me saktësinë, ngurtësinë dhe besueshmërinë janë shumë të larta. Pull studs me cilësi të vogël jo vetëm të ulur performancën e makinës, ata janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të...

Kinë DIN69871 Pull Studs furnizuesit

Përparësitë e produkteve
1. Pas trajtimit të ngrohjes, dhe pastaj shuarjes, pastrimit, kalitje, tërheq gozhdë jashtë vështirë, jo e lehtë për të thyer.
2. ngurtësinë sipërfaqësore, veshin; e mesme e butë, kanë forcë të mjaftueshme elastik; relative 45 # çeliku është më e lehtë për të premtuar jo të veshin thyerje.
3. SK prerës konik shell prerës: 30, 50, 40
4. prerës i përshtatshëm i mullirit: 13mm-50mm
5. Saktësia është më e vogël se 0.01mm balancimi 8000rpm. Saktësia e lartë mund të bëhet gjithashtu sipas kërkesave tuaja. (g6.3 / 12000rpm, G2.5 / 20000) ngurtësinë 48-55hrc.
6. Është e nevojshme edhe për tërheqjen e cungut me diskun e prerjes së mullirit.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta