Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Qendrat LiveQendrat e Vdekur

Qendrat e Vdekur

Kategoritë e produkteve të Qendrat e Vdekur , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Qendrat e Vdekur , furnizuesit Qendra e Vdekur e Fytyrës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Qendrat e Vdekur në Mulliri R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur
  • karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur

  karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  karabit gjysma e gdhendur mt qendra e vdekur High Quality MT2 Qendrat e Vdekur, pjesët e mjeteve të makinës në machining. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në veglën e makinës konvulsioni i boshtit ose boshti i boshtit të boshtit, me kokën e tij kundër konit të punëtorit . Mund të përdoret për t'u...
  • Qendra e saktë e lartë me qendër në qendër mt4
  • Qendra e saktë e lartë me qendër në qendër mt4
  • Qendra e saktë e lartë me qendër në qendër mt4
  • Qendra e saktë e lartë me qendër në qendër mt4
  • Qendra e saktë e lartë me qendër në qendër mt4

  Qendra e saktë e lartë me qendër në qendër mt4

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Qendra e saktë e lartë me qendër në qendër mt4 High Quality MT2 Qendrat e Vdekur, pjesët e mjeteve të makinës në machining. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në veglën e makinës konvulsioni i boshtit ose boshti i boshtit të boshtit, me kokën e tij kundër konit të punëtorit . Mund të përdoret për t'u...
  • High Quality MT2 Qendrat e Vdekur
  • High Quality MT2 Qendrat e Vdekur
  • High Quality MT2 Qendrat e Vdekur
  • High Quality MT2 Qendrat e Vdekur
  • High Quality MT2 Qendrat e Vdekur

  High Quality MT2 Qendrat e Vdekur

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality MT2 Qendrat e Vdekur High Quality MT2 Qendrat e Vdekur, pjesët e mjeteve të makinës në machining. Mbrapa me një shufër konike, të instaluar në veglën e makinës konvulsioni i boshtit ose boshti i boshtit të boshtit, me kokën e tij kundër konit të punëtorit . Mund të përdoret për t'u përballur me pjesët...

Kinë Qendrat e Vdekur furnizuesit

MT2 Qendrat e Vdekur

dantella e Origjinës: Shandong, Kinë (kontinent)

Emri i markës: Pema e veglave
Numri i modelit: MT2
Diametri: Qendrat e Vdekur 17.780mm
Gjatësia: centrat e vdekur c100mm
Wt .: 0.150kg e Qendrave të Vdekur
Shembull: I pranueshëm
Ngjyra: gri kryesisht
Aplikimi: gisht makinë mjet

Perdorimi: makine bluarje


Secila makinë duhet të kalojë listën e kontrollit të precizës së makinerisë përpara dërgimit

1 Rregulloni nivelin e makinës

2 Drejtësia e rritjes dhe rënies së mekanizmit në lëvizjen vertikale

3. Verticaliteti i sipërfaqes së platformës operuese në sipërfaqen e pistave udhëzuese të kolonës

4. Straigtness e T-slot datum të platformës operative

5. Plainiteti i sipërfaqes së platformës operuese

6. Lëkundja e fundit të gishtit

7. Drejtimi rrethor i boshtit të boshtit të boshtit

8. Paralelizmi i aksit rrotullues të boshtit në platformën operuese

9. Verticaliteti i boshtit rrotullues të boshtit në platformën operuese

10. Paralelizmi i lëvizjes gjatësore të platformës operuese në datumin "T [-shot

11. Vertikale e lëvizjes tërthore në lëvizjen longitudial të platformës operuese

12. Paralelizmi ndërmjet lëvizjes dhe sipërfaqes së platformës operuese
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta