Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kits për fiksim

Kits për fiksim

Kategoritë e produkteve të Kits për fiksim , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kits për fiksim , furnizuesit Kit Çeliku Mbërthyes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Përfundim Kit Me fllanxhë R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Kits me mbërthim të lartë të çelikut me kuti plastike
  • Kits me mbërthim të lartë të çelikut me kuti plastike
  • Kits me mbërthim të lartë të çelikut me kuti plastike
  • Kits me mbërthim të lartë të çelikut me kuti plastike
  • Kits me mbërthim të lartë të çelikut me kuti plastike

  Kits me mbërthim të lartë të çelikut me kuti plastike

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 2000sets/MONTH
  Kits me mbërthim të lartë të çelikut me kuti plastike 58pcs Kit mbajtës me mbajtëse metalike. Çdo set përmban 6-T-Slot arra 6-fllanxhë arra 4-bashkues arra Shtyllat 6-Hapi Blloqe 12-hapash 24 Studs 4ea. 3 '', 4 '', 5 '', 6 '', 7 '', 8 '' gjatësi 1.Material: kit S45C për...
  • Kits për fiksim çeliku CK-16
  • Kits për fiksim çeliku CK-16
  • Kits për fiksim çeliku CK-16
  • Kits për fiksim çeliku CK-16
  • Kits për fiksim çeliku CK-16

  Kits për fiksim çeliku CK-16

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 2000sets/MONTH
  Kits për fiksim çeliku CK-16 58pcs Kit mbajtës me mbajtëse metalike. Çdo set përmban 6-T-Slot arra 6-fllanxhë arra 4-bashkues arra Shtyllat 6-Hapi Blloqe 12-hapash 24 Studs 4ea. 3 '', 4 '', 5 '', 6 '', 7 '', 8 '' gjatësi 1.Material: kit S45C për fiksim 2. Kufizimi me...
  • Paketa 58 Mbërthyese me Mbërthyes Çeliku me Arra Arra
  • Paketa 58 Mbërthyese me Mbërthyes Çeliku me Arra Arra
  • Paketa 58 Mbërthyese me Mbërthyes Çeliku me Arra Arra
  • Paketa 58 Mbërthyese me Mbërthyes Çeliku me Arra Arra
  • Paketa 58 Mbërthyese me Mbërthyes Çeliku me Arra Arra

  Paketa 58 Mbërthyese me Mbërthyes Çeliku me Arra Arra

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 2000sets/MONTH
  Paketa 58 Mbërthyese me Mbërthyes Çeliku me Arra Arra 1.Material: kit S45C për fiksim 2. Kufizimi me saktësi të lartë 3. Kit 58pcs / 52pcs clamping kit Ne Fabrika TELI Fabrika kryesisht prodhimin seri të mbajtësit mjet, përfshirë sleeves stërvitja, ER Collets, CNC jetojnë qendra, përgjimi collets, kyç lloj stërvitja...
  • 58pcs Çeliku i Çelikut
  • 58pcs Çeliku i Çelikut
  • 58pcs Çeliku i Çelikut
  • 58pcs Çeliku i Çelikut

  58pcs Çeliku i Çelikut

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: lloj kyç Chucks stërvitje në kuti Ngjyra
  • Aftësia e Furnizimit: 2000sets/MONTH
  58pcs Çeliku i Çelikut 58pcs Kit mbajtës me mbajtëse metalike. Çdo set përmban 6-T-Slot arra 6-fllanxhë arra 4-bashkues arra Shtyllat 6-Hapi Blloqe 12-hapash 24 Studs 4ea. 3 '', 4 '', 5 '', 6 '', 7 '', 8 '' gjatësi 1.Material: kit S45C për fiksim 2. Kufizimi me saktësi...

Kinë Kits për fiksim furnizuesit

Kits për fiksim të çelikut

Materiali: S45c

Ngurtësinë: HRC32 ± 5

Mbetje e nxehtësisë së çelikut të çelikut të zi.

Përdorimi i Kits për fiksim: Aplikoni për fiksimin e secilës lloj të punës në tryezën e përpunimit.

Set në raft plastike ose pllaka druri përbëhet nga (madhësia e zezë 25mm)

Studs 24pcs

6 copë T-arra

4pcs Arra lidhëse

6pcs Arra me fllanxhe

6pcs Pincë Hapi

12pcs Blloqe Hapi


Përparësitë e fiksimit të produkteve

1. Dizajn i thjeshtë dhe i përshtatshëm, saktësi e lartë
2. Çeliku i veçantë aliazh, efikasitet i lartë
3. Për fiksimin e mjetit me anash
4. Me fortësi të lartë, kosto të ulët dhe pamje të mirë
5. Fortësi të lartë, qëndrueshmëri dhe qëndrueshmëri veshin, stabilitet të lartë termik dhe rezistencë të lartë ngrohjes

Clamping KitsClamping KitsProdukte të reja

Lista e produkteve të përafërta