Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveMbajtësit e mjeteve CAT MAS403

Mbajtësit e mjeteve CAT MAS403

Kategoritë e produkteve të Mbajtësit e mjeteve CAT MAS403 , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbërthen Chuck Holder , furnizuesit CAT40 Mbërthen mbajtësin e karrondës / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbajtësit e mjeteve CAT40 R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë
  • 65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë

  65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë

  • Çmimi i njësisë: USD 13 - 14 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  65Mn CAT40-C32-105L Kollonat e Drejtë 65Mn CAT40-C32-105L Kushineta drejtkëndore, DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet prerëse dhe pajisje të tjera. High Precision precision Tool Holder Tool, balanced G6.3 or G2.5...
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100
  • Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100

  Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100

  • Çmimi i njësisë: USD 13 - 14 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësit e mjeteve ANSI B5.50 me shpejtësi të lartë CAT40-ER32-100 Mbajtës i çekanit CAT ER për mbajtës torno , DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision precision Tool...
  • Madhësia Inç CAT40 1 / 4''x2-1 / 2 '' Mbajtës braktisës
  • Madhësia Inç CAT40 1 / 4''x2-1 / 2 '' Mbajtës braktisës
  • Madhësia Inç CAT40 1 / 4''x2-1 / 2 '' Mbajtës braktisës
  • Madhësia Inç CAT40 1 / 4''x2-1 / 2 '' Mbajtës braktisës
  • Madhësia Inç CAT40 1 / 4''x2-1 / 2 '' Mbajtës braktisës

  Madhësia Inç CAT40 1 / 4''x2-1 / 2 '' Mbajtës braktisës

  • Çmimi i njësisë: USD 13 - 14 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Madhësia Inç CAT40 1 / 4''x2-1 / 2 '' Mbajtës braktisës Mbajtës i çekanit CAT ER për mbajtës torno , DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision precision Tool...
  • Cilësi e Lartë CAT40-C32-105L Drejtues Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë CAT40-C32-105L Drejtues Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë CAT40-C32-105L Drejtues Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë CAT40-C32-105L Drejtues Kollonat Chuck
  • Cilësi e Lartë CAT40-C32-105L Drejtues Kollonat Chuck

  Cilësi e Lartë CAT40-C32-105L Drejtues Kollonat Chuck

  • Çmimi i njësisë: USD 12 - 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e Lartë CAT40-C32-105L Drejtues Kollonat Chuck High Quality CAT40-C32-105L Doreza e Drejtë Chuck , DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthyese me grilë të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe machining me saktësi të lartë. Gishtin mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera. High Precision CT bisht...
  • CAT40-FMB22-100 Shell End Mill Arbors
  • CAT40-FMB22-100 Shell End Mill Arbors
  • CAT40-FMB22-100 Shell End Mill Arbors
  • CAT40-FMB22-100 Shell End Mill Arbors
  • CAT40-FMB22-100 Shell End Mill Arbors

  CAT40-FMB22-100 Shell End Mill Arbors

  • Çmimi i njësisë: USD 12.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  CAT40-ER32-100 Mbajtëse për mbërthyes Mbajtës i çekanit CAT ER për mbajtës torno , DIN6499 mbajtëse mjetesh mbërthimi të madhësive të ndryshme, shpejtësi të lartë dhe përpunim me saktësi të lartë. Gishti mekanik dhe mjetet e prerjes dhe aksesorë të tjerë. High Precision precision Tool Holder Tool, balanced G6.3 or...
  • Mbajtësit e veglave të çelësave CAT40
  • Mbajtësit e veglave të çelësave CAT40
  • Mbajtësit e veglave të çelësave CAT40
  • Mbajtësit e veglave të çelësave CAT40
  • Mbajtësit e veglave të çelësave CAT40

  Mbajtësit e veglave të çelësave CAT40

  • Çmimi i njësisë: USD 13.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Mbajtësit e veglave të çelësave CAT40 Mbajtësit e mjeteve të CAT-së për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një standard i thjeshtë, i popullarizuar i boshtit të boshtit, kryesisht CT30 CT40 CT50 ... Etj .. Industria e mykut dhe makina me gërshërë të lartë, përdoren më...
  • CAT FMB shell shell fund
  • CAT FMB shell shell fund
  • CAT FMB shell shell fund
  • CAT FMB shell shell fund
  • CAT FMB shell shell fund

  CAT FMB shell shell fund

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  CAT FMB shell shell fund 1. Furnizim me SHBA, Gjermani, Poloni, Rusi etj 2.11 vjet prodhojnë përvojë 3.Profesionale makine mjetet e furnizuesit 4. Koha e shpejtë e dilivery Materiali: Çelik prej çeliku të ngurtë, të ziera dhe të grirë. Tolerancë: <AT3 Ngurtësia: HRC 58-62 Thellësia e karbonit: 08mm ± 0.2mm...
  • Mbajtësja e mjeteve me shpejtësi të lartë CAT40-er16
  • Mbajtësja e mjeteve me shpejtësi të lartë CAT40-er16
  • Mbajtësja e mjeteve me shpejtësi të lartë CAT40-er16
  • Mbajtësja e mjeteve me shpejtësi të lartë CAT40-er16
  • Mbajtësja e mjeteve me shpejtësi të lartë CAT40-er16

  Mbajtësja e mjeteve me shpejtësi të lartë CAT40-er16

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Mbajtësja e mjeteve me shpejtësi të lartë CAT40-er16 1. Furnizim me SHBA, Gjermani, Poloni, Rusi etj 2.11 vjet prodhojnë përvojë 3.Profesionale makine mjetet e furnizuesit 4. Koha e shpejtë e
  • Mbajtësja e veglës së veglës së mbajtësit të CAT-së
  • Mbajtësja e veglës së veglës së mbajtësit të CAT-së
  • Mbajtësja e veglës së veglës së mbajtësit të CAT-së
  • Mbajtësja e veglës së veglës së mbajtësit të CAT-së
  • Mbajtësja e veglës së veglës së mbajtësit të CAT-së

  Mbajtësja e veglës së veglës së mbajtësit të CAT-së

  • Çmimi i njësisë: USD 13 - 14 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësja e veglës së veglës së mbajtësit të CAT-së Kolltuk Chuck pranon të gjitha kolonat ER Punon në të gjitha makinat CAT50 Jo i ndërprerë për vidë të brendshme të ndaluar Të gjitha mjetet e rëndësishme mbajtëse mjetesh precizojnë sipërfaqen Bërë nga çeliku aliazh i ngurtësuar në 54 - 56hrc Mbajtësi i mjetit është...

Kinë Mbajtësit e mjeteve CAT MAS403 furnizuesit

Prodhimi i Kinës ER32 i braktisur me mbajtësin e mjetit të maceve 40  

Çeliku i kokës pranon të gjitha lidhjet ER32
Punon në të gjitha makinat CAT 40
Jo i ndërprerë për vidë të brendshme të ndaluar
Të gjitha mjetet e rëndësishme mbajtëse mjetesh precizojnë sipërfaqen
Bërë nga çeliku aliazh i ngurtësuar në 54 - 56hrc
Mbajtësi i veglave është i balancuar në G2.5 në 20,000 rpms
Arra e kolektorit është përfshirë
Ftohës përmes aftësisë
Koncentriciteti është më pak se .0001 në fytyrë kolle
MariTool Part # është mbajtësja e mjeteve CAT40-ER32

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta