Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Pull StudsCAT Pull Studs

CAT Pull Studs

Kategoritë e produkteve të CAT Pull Studs , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, CAT Pull Studs , furnizuesit Studime me Shumicë të Pullës CAT / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Standardet DIN të tërheqjes CAT R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • CNC Machine CAT BT mbajtës Knobs tërheqë studs
  • CNC Machine CAT BT mbajtës Knobs tërheqë studs
  • CNC Machine CAT BT mbajtës Knobs tërheqë studs
  • CNC Machine CAT BT mbajtës Knobs tërheqë studs
  • CNC Machine CAT BT mbajtës Knobs tërheqë studs

  CNC Machine CAT BT mbajtës Knobs tërheqë studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  CNC Machine CAT BT mbajtës Knobs tërheqë studs 1. Kategoritë e makinës CNC CAT BT 30 Knobët e mbajtjes Pull Studs: Lloji B (carburizing dhe shuarje e zakonshme pull stud) Një lloj (carburizing dhe shuarje produkt me cilësi të lartë pull stud) Lloji AA (materiale me cilësi të lartë konkurruese tërheq stud) 2. Dhëmb:...
  • Knobët e mbajtjes së makinës CNC tërheqin studs
  • Knobët e mbajtjes së makinës CNC tërheqin studs
  • Knobët e mbajtjes së makinës CNC tërheqin studs
  • Knobët e mbajtjes së makinës CNC tërheqin studs
  • Knobët e mbajtjes së makinës CNC tërheqin studs

  Knobët e mbajtjes së makinës CNC tërheqin studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Knobët e mbajtjes së makinës CNC tërheqin studs 1. Kategoritë e makinës CNC CAT BT 30 Knobët e mbajtjes Pull Studs: Lloji B (carburizing dhe shuarje e zakonshme pull stud) Një lloj (carburizing dhe shuarje produkt me cilësi të lartë pull stud) Lloji AA (materiale me cilësi të lartë konkurruese tërheq stud) 2. Dhëmb:...
  • Cilësi të lartë CAT30 Pull Studs
  • Cilësi të lartë CAT30 Pull Studs
  • Cilësi të lartë CAT30 Pull Studs
  • Cilësi të lartë CAT30 Pull Studs
  • Cilësi të lartë CAT30 Pull Studs

  Cilësi të lartë CAT30 Pull Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs Punon në mbajtësen e mjetit JT DIN69872-1988 JT Pull Stud. Këmbët e butë me cilësi të vogël jo vetëm që ulin performancën e makinës, por edhe janë një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje edhe dëmtimet e...
  • saktësi të lartë CAT tërheqë saktësi të rëndë kurvar
  • saktësi të lartë CAT tërheqë saktësi të rëndë kurvar
  • saktësi të lartë CAT tërheqë saktësi të rëndë kurvar
  • saktësi të lartë CAT tërheqë saktësi të rëndë kurvar
  • saktësi të lartë CAT tërheqë saktësi të rëndë kurvar

  saktësi të lartë CAT tërheqë saktësi të rëndë kurvar

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  saktësi të lartë CAT tërheqë saktësi të rëndë kurvar Punon në mbajtësen e mjetit JT DIN69872-1988 JT Pull Stud. Këmbët e butë me cilësi të vogël jo vetëm që ulin performancën e makinës, por edhe janë një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje edhe...
  • Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs
  • Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs
  • Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs
  • Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs
  • Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs

  Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Standardi amerikan ANSI B5.50 CAT Pull Studs Punon në mbajtësen e mjetit JT DIN69872-1988 JT Pull Stud. Këmbët e butë me cilësi të vogël jo vetëm që ulin performancën e makinës, por edhe janë një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje edhe dëmtimet e...

Kinë CAT Pull Studs furnizuesit

1. Pas trajtimit të ngrohjes, dhe pastaj shuarjes, pastrimit, kalitje, tërheq gozhdë jashtë vështirë, jo e lehtë për të thyer.
2. ngurtësinë sipërfaqësore, veshin; e mesme e butë, kanë forcë të mjaftueshme elastik; relative 45 # çeliku është më e lehtë për të premtuar jo të veshin thyerje.
3. Fletë konike me prerje konike CAT: 30, 50, 40
4. prerës i përshtatshëm i mullirit: 13mm-50mm
5. Saktësia është më e vogël se 0.01mm balancimi 8000rpm. Saktësia e lartë mund të bëhet gjithashtu sipas kërkesave tuaja. (g6.3 / 12000rpm, G2.5 / 20000) ngurtësinë 48-55hrc.
6. Është e nevojshme edhe për tërheqjen e cungut me diskun e prerjes së mullirit.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta