Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveC20 Arbors

C20 Arbors

Kategoritë e produkteve të C20 Arbors , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, C20 Arbors , furnizuesit C20-FMB22 Arbors / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Shell Mill Arbors R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Cilësi e lartë C25-FMB27 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë C25-FMB27 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë C25-FMB27 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë C25-FMB27 Face Arbors Mill
  • Cilësi e lartë C25-FMB27 Face Arbors Mill

  Cilësi e lartë C25-FMB27 Face Arbors Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë C25-FMB27 Face Arbors Mill Specifikim 1. Materiali: 45 # Çelik 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3. Janë gjashtë hendeqe përpara dhe prapa 4. Sinqerisht shërbim TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e
  • Cilësi e lartë C20-FMB22 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë C20-FMB22 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë C20-FMB22 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë C20-FMB22 Shell Mill Arbors
  • Cilësi e lartë C20-FMB22 Shell Mill Arbors

  Cilësi e lartë C20-FMB22 Shell Mill Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë C20-FMB22 Shell Mill Arbors Specifikim 1. Materiali: 45 # Çelik 2. Ngurtësinë: HRC44-48 3. Janë gjashtë hendeqe përpara dhe prapa 4. Sinqerisht shërbim TeLi ynë kryesisht në llojet e kolektorëve, llojet e mbajtësve të veglave , mbajtësit e veglave BT , Mbajtësit e

Kinë C20 Arbors furnizuesit

Kjo është një pajisje kryesore e veglave të makinës, siç është makina e mërzitshme, makina horizontale, mulliri, makina CNC etj.

është e mundur që të kryhet një operacion i tillë si i ballafaqohet, jashtë diametrit të brendshëm të mërzitshëm, vrima të mërzitshme të hapjes së këndit të brendshëm jashtë prerjes së zakonit etj.


Ne jemi prodhues të C20 Arbors në Kinë, nëse dëshironi të blini Arbors C20-FMB22, Shell Mill Arbors, ju lutemi na kontaktoni. Cilësia e produkteve tona është absolutisht e garantuar, duke lejuar klientët të sigurohen që përdorimi.


Ne TELI fabrikë Tool kryesisht prodhojnë seri të mbajtësit mjet, duke përfshirë Edge Finder,

ER Collet, BT40 Këmbët kokëfortë, kollonat BT40, qendrat e drejtpërdrejta të CNC, kollonat e përgjimit GT24, kollonat e stërvitjes pa kyç, dhe kështu me radhë.


Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta