Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Mbajtësit e veglaveMbajtësit e mjeteve BT MAS403

Mbajtësit e mjeteve BT MAS403

Kategoritë e produkteve të Mbajtësit e mjeteve BT MAS403 , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Mbajtës CNC Collet Chuck , furnizuesit Mbajtësi BT40 Collet Chuck / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbajtësit e mjeteve BT30 R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht
  • Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht

  Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht

  • Çmimi i njësisë: USD 12 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Lartë precision BT30-GSK40-90L kushineta bosht Lartë precision BT30-GSK40-90L Mbështjellëse e kokës, i përshtatshëm për përdorimin e zakonit axial ose radial të makinës së prerjes së mullirit siç janë: prerës vertikal disk, grupe të llojit të prerës së mullirit, prerës me fytyrë, prerës mulliri, tre prerësish me...
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill
  • Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill

  Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Lartë precision BT40-SLN32-150 Side Mbylle Arbors fund Mill Lartë precision BT40-SLN32-150 Mbylle anësore Arbors fund Mill , shpejtësi të lartë dhe machining saktësi të lartë. gisht mekanik dhe mjetet e prerjes dhe pajisje të tjera. High Precision BT shungë Tool mbajtës, të balancuar G6.3 ose G2.5 Për të zgjedhur....
  • High Precision BT40-NBJ16 Chucks mulliri
  • High Precision BT40-NBJ16 Chucks mulliri
  • High Precision BT40-NBJ16 Chucks mulliri
  • High Precision BT40-NBJ16 Chucks mulliri
  • High Precision BT40-NBJ16 Chucks mulliri

  High Precision BT40-NBJ16 Chucks mulliri

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision BT40-NBJ16 Chucks mulliri Standardi i Prodhimit: MAS403 BT Mbajtësit e Veglave Vendi i origjinës: Made in China BT40 = Shtylla e kontabilitetit 7:24; ER = specifikimet e specifikimeve; 100L = Gjatësia e punës. Përparësitë e produkteve: 1. saktësi të lartë. 7:24 raport taper, në përputhje me standardin...
  • Lartë Precision BT30-C32-105L Coolets Chuck
  • Lartë Precision BT30-C32-105L Coolets Chuck
  • Lartë Precision BT30-C32-105L Coolets Chuck
  • Lartë Precision BT30-C32-105L Coolets Chuck
  • Lartë Precision BT30-C32-105L Coolets Chuck

  Lartë Precision BT30-C32-105L Coolets Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Lartë Precision BT30-C32-105L Coolets Chuck Funksioni: Përdoret për fiksimin e veglave të drejtpërdrejta të veglave dhe veglave të tilla si mullinj dhe reamers. Avantazhet dhe disavantazhet: Forca e shtrëngimit është relativisht e madhe dhe saktësia e fiksimit është e mirë. Zëvendësoni kapuçët e ndryshëm të kapëseve...
  • Mbajtësit e mjeteve BT40-ER11A-150 me shpejtësi të lartë
  • Mbajtësit e mjeteve BT40-ER11A-150 me shpejtësi të lartë
  • Mbajtësit e mjeteve BT40-ER11A-150 me shpejtësi të lartë
  • Mbajtësit e mjeteve BT40-ER11A-150 me shpejtësi të lartë
  • Mbajtësit e mjeteve BT40-ER11A-150 me shpejtësi të lartë

  Mbajtësit e mjeteve BT40-ER11A-150 me shpejtësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësit e mjeteve BT40-ER11A-150 me shpejtësi të lartë Përparësitë e produkteve: 1. Një prodhues profesional të thikë CNC trajtuar, varg, aksioneve në këmbë, OEM, për sa kohë që ka vizatime, ne mund përsosmëri. 2. saktësi të lartë. 7:24 raport taper, në përputhje me standardin AT3. Saktësia e paketës është brenda...
  • HIgh Quality MTA Mbajtësja e mjeteve të makinës së mullirit
  • HIgh Quality MTA Mbajtësja e mjeteve të makinës së mullirit
  • HIgh Quality MTA Mbajtësja e mjeteve të makinës së mullirit
  • HIgh Quality MTA Mbajtësja e mjeteve të makinës së mullirit
  • HIgh Quality MTA Mbajtësja e mjeteve të makinës së mullirit

  HIgh Quality MTA Mbajtësja e mjeteve të makinës së mullirit

  • Çmimi i njësisë: USD 12 - 13 / Bag/Bags
  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves Kategoria: 1, Morse Mulliri mbajtësja e mjetit (MTB) 2, mbajtës bit bit Morse (MTA) Funksioni: MTA është i përshtatshëm për instalimin e stërvitjeve të sheshta të Morse-s, reamers dhe mjete jo standarde. MTB është i përshtatshëm për instalimin e hapëse jo standarde të mullinjve...
  • Vegla e makinerisë Shank MAS403 BT SLN Mbajtësja e veglave
  • Vegla e makinerisë Shank MAS403 BT SLN Mbajtësja e veglave
  • Vegla e makinerisë Shank MAS403 BT SLN Mbajtësja e veglave
  • Vegla e makinerisë Shank MAS403 BT SLN Mbajtësja e veglave
  • Vegla e makinerisë Shank MAS403 BT SLN Mbajtësja e veglave

  Vegla e makinerisë Shank MAS403 BT SLN Mbajtësja e veglave

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 10.8 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Vegla e makinerisë Shank MAS403 BT SLN Mbajtësja e veglave Funksioni: I pershtatshem per prerjen e mjetit te shpejte, prerese mulliri, veglash te mprehte, etj. Avantazhet dhe disavantazhet: Mbajtësi i mjeteve anësore ka një forcë të madhe të fiksimit, struktura e saj është e thjeshtë dhe parimi i fiksimit relativ...
  • BT OZ mbajtësja e mbajtësit të sharrës së mbajtësit të cnc
  • BT OZ mbajtësja e mbajtësit të sharrës së mbajtësit të cnc
  • BT OZ mbajtësja e mbajtësit të sharrës së mbajtësit të cnc
  • BT OZ mbajtësja e mbajtësit të sharrës së mbajtësit të cnc
  • BT OZ mbajtësja e mbajtësit të sharrës së mbajtësit të cnc

  BT OZ mbajtësja e mbajtësit të sharrës së mbajtësit të cnc

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  BT OZ mbajtësja e mbajtësit të sharrës së mbajtësit të cnc 1.Accuracy: <0.005mm 2.Materials: 20CrMnTi 3.Speed:> 12000rpm Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet, mbajtësit mjet BT, mbajtësit mjet CAT, mbajtësit
  • HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves
  • HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves
  • HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves
  • HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves
  • HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves

  HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves

  • Çmimi i njësisë: USD 12 - 13 / Bag/Bags
  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  HIgh Quality BT40-MTA3-75 Adapt Sleeves Kategoria: 1, Morse Mulliri mbajtësja e mjetit (MTB) 2, mbajtës bit bit Morse (MTA) Funksioni: MTA është i përshtatshëm për instalimin e stërvitjeve të sheshta të Morse-s, reamers dhe mjete jo standarde. MTB është i
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë G2.5 BT30-GER20-70
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë G2.5 BT30-GER20-70
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë G2.5 BT30-GER20-70
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë G2.5 BT30-GER20-70
  • Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë G2.5 BT30-GER20-70

  Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë G2.5 BT30-GER20-70

  • Çmimi i njësisë: USD 12 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Mbajtësit e mjeteve me shpejtësi të lartë G2.5 BT30-GER20-70 High Precision BT30-GER20-70 Mbajtësit e veglave, i përshtatshëm për përdorimin e zakonit axial ose radial të makinës së prerjes së mullirit siç janë: prerës vertikal disk, grupe të llojit të prerës së mullirit, prerës me fytyrë, prerës mulliri, tre...
  • High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave
  • High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave
  • High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave
  • High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave
  • High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave

  High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave

  • Çmimi i njësisë: USD 12 - 13 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave High Precision BT30-GER16-90 Mbajtësit e veglave, i përshtatshëm për përdorimin e zakonit axial ose radial të makinës së prerjes së mullirit siç janë: prerës vertikal disk, grupe të llojit të prerës së mullirit, prerës me fytyrë, prerës mulliri, tre prerësish me fytyrë,...
  • High Quality BT30-SLN32-90 Mbylle anësore Arbors fund Mill
  • High Quality BT30-SLN32-90 Mbylle anësore Arbors fund Mill
  • High Quality BT30-SLN32-90 Mbylle anësore Arbors fund Mill
  • High Quality BT30-SLN32-90 Mbylle anësore Arbors fund Mill

  High Quality BT30-SLN32-90 Mbylle anësore Arbors fund Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 10.8 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality BT30-SLN32-90 Mbylle anësore Arbors fund Mill Funksioni: I pershtatshem per prerjen e mjetit te shpejte, prerese mulliri, veglash te mprehte, etj. Avantazhet dhe disavantazhet: Mbajtësi i mjeteve anësore ka një forcë të madhe të fiksimit, struktura e saj është e thjeshtë dhe parimi i fiksimit relativ...
  • High Precision BT30-ER11-70 Mbajtësja e veglave për CNC
  • High Precision BT30-ER11-70 Mbajtësja e veglave për CNC
  • High Precision BT30-ER11-70 Mbajtësja e veglave për CNC
  • High Precision BT30-ER11-70 Mbajtësja e veglave për CNC
  • High Precision BT30-ER11-70 Mbajtësja e veglave për CNC

  High Precision BT30-ER11-70 Mbajtësja e veglave për CNC

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 10.5 / Piece/Pieces
  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Precision BT30-ER11-70 Mbajtësja e veglave për CNC Përparësitë e produkteve: 1. Një prodhues profesional të thikë CNC trajtuar, varg, aksioneve në këmbë, OEM, për sa kohë që ka vizatime, ne mund përsosmëri. 2. saktësi të lartë. 7:24 raport taper, në përputhje me standardin AT3. Saktësia e paketës është brenda...
  • Cilësi e Lartë BT30-C25-100 Drejt Drejtues Chuck
  • Cilësi e Lartë BT30-C25-100 Drejt Drejtues Chuck
  • Cilësi e Lartë BT30-C25-100 Drejt Drejtues Chuck
  • Cilësi e Lartë BT30-C25-100 Drejt Drejtues Chuck
  • Cilësi e Lartë BT30-C25-100 Drejt Drejtues Chuck

  Cilësi e Lartë BT30-C25-100 Drejt Drejtues Chuck

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality BT40-MC32 Drejt Copets Chuck Funksioni: Përdoret për fiksimin e veglave të drejtpërdrejta të veglave dhe veglave të tilla si mullinj dhe reamers. Avantazhet dhe disavantazhet: Forca e shtrëngimit është relativisht e madhe dhe saktësia e fiksimit është e mirë. Zëvendësoni kapuçët e ndryshëm të kapëseve për...
  • Cilësi e Lartë BT30-GSK16-90 Kollonat e Çorape
  • Cilësi e Lartë BT30-GSK16-90 Kollonat e Çorape
  • Cilësi e Lartë BT30-GSK16-90 Kollonat e Çorape
  • Cilësi e Lartë BT30-GSK16-90 Kollonat e Çorape
  • Cilësi e Lartë BT30-GSK16-90 Kollonat e Çorape

  Cilësi e Lartë BT30-GSK16-90 Kollonat e Çorape

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti Plasti
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e Lartë BT30-GSK16-90 Kollonat e Çorape BT Combine Shell End mill Mbajtës , i përshtatshëm për përdorimin e zakonit axial ose radial të makinës së prerjes së mullirit siç janë: prerës vertikal disk, grupe të llojit të prerës së mullirit, prerës me fytyrë, prerës mulliri, tre prerësish me fytyrë, gishtin mekanik...
  • BT kombinoni Shell End Mill Arbors
  • BT kombinoni Shell End Mill Arbors
  • BT kombinoni Shell End Mill Arbors
  • BT kombinoni Shell End Mill Arbors
  • BT kombinoni Shell End Mill Arbors

  BT kombinoni Shell End Mill Arbors

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  BT kombinoni Shell End Mill Arbors 1, M aterial: 20CrMnTi Mbajtësit e mjeteve BT 2, Prodhimi standard: MAS403 BT Mbajtësit e veglave 3, Vendi i origjinës: Made in
  • CNC Integrated Druck Chuck BT APU Fërkim stërvitës
  • CNC Integrated Druck Chuck BT APU Fërkim stërvitës
  • CNC Integrated Druck Chuck BT APU Fërkim stërvitës
  • CNC Integrated Druck Chuck BT APU Fërkim stërvitës
  • CNC Integrated Druck Chuck BT APU Fërkim stërvitës

  CNC Integrated Druck Chuck BT APU Fërkim stërvitës

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  CNC Integrated Druck Chuck BT APU Fërkim stërvitës 1, M aterial: 20CrMnTi Mbajtësit e mjeteve BT 2, Prodhimi standard: MAS403 BT Mbajtësit e veglave 3, Vendi i origjinës: Made in China 4, BT40 = Shtrëngimi i tamburës 7:24; ER = specifikimet e specifikimeve; 100L = Gjatësia e
  • BT Dridhje braktis Arbors MAS403 Chuck Arbors
  • BT Dridhje braktis Arbors MAS403 Chuck Arbors
  • BT Dridhje braktis Arbors MAS403 Chuck Arbors
  • BT Dridhje braktis Arbors MAS403 Chuck Arbors
  • BT Dridhje braktis Arbors MAS403 Chuck Arbors

  BT Dridhje braktis Arbors MAS403 Chuck Arbors

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  BT Dridhje braktis Arbors MAS403 Chuck Arbors 1.Accuracy: <0.005mm 2.Materials: 20CrMnTi Teli tonë kryesisht në llojet e collets, llojet e mbajtësit mjet,
  • Mbulesa e OMS Side Lock furnizon me vaj mullirin e fundit
  • Mbulesa e OMS Side Lock furnizon me vaj mullirin e fundit
  • Mbulesa e OMS Side Lock furnizon me vaj mullirin e fundit
  • Mbulesa e OMS Side Lock furnizon me vaj mullirin e fundit

  Mbulesa e OMS Side Lock furnizon me vaj mullirin e fundit

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  BT OMS Side Lock furnizon vaj mulliri fund mulli Saktësi e madhe Vështirësi e lartë cilesi e larte Numri Modeli: BT40 / 50 OML20 / 25/32/40. vesh jashtë
  • BT SLN Mbylle Mbrapa Mill Arbors
  • BT SLN Mbylle Mbrapa Mill Arbors
  • BT SLN Mbylle Mbrapa Mill Arbors
  • BT SLN Mbylle Mbrapa Mill Arbors
  • BT SLN Mbylle Mbrapa Mill Arbors

  BT SLN Mbylle Mbrapa Mill Arbors

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  BT SLN Mbylle Mbrapa Mill Arbors Mbajtësit e mjeteve BT për gishtin mekanik dhe mjetin e prerjes dhe lidhjen e mjeteve të tjera ndihmëse. Është një lidhje e thjeshtë, popullore bosht lidhje standard, kryesisht BT30 BT40 BT50 ... Etj .. Industria e myk, dhe makinë me shpejtësi të lartë gdhendje, përdoret më shumë. 1, M...

Kinë Mbajtësit e mjeteve BT MAS403 furnizuesit

 1. Mbajtësit e veglave BT40; Sipërfaqja e mirë e sipërfaqes, Rritja e nivelit të ushqimit
 2. Shtresat me rezistencë të lartë të nxehtësisë, mund të jenë përpunime me shpejtësi të lartë
 3. Tungsten karbonit të madhësisë së drithërave ka rezistencë të lartë, ALTINcoating, rezistencë veshin e lartë, përdorim i veçantë për prerjen me shpejtësi të lartë të makinës CNC, alos mund të rrisë zbutjen, zvogëlimin e koeficientit të fërkimit m dhe përmirësimin e efikasitetit të tornjës,
 4. Rigiditeti i mjetit dhe shkarkimi i mirë i çipit, më i përshtatshmi për përpunimin e tre-dimensionale me saktësi të lartë

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta