Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Pull StudsBT Pull Studs

BT Pull Studs

Kategoritë e produkteve të BT Pull Studs , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, BT Pull Studs , furnizuesit Seritë BT Pull Studs / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Këmbët e 45 shkallës së kokës tërheqin kunjat R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • BT40 Shtrëngimi i zgjatur Studs M16
  • BT40 Shtrëngimi i zgjatur Studs M16
  • BT40 Shtrëngimi i zgjatur Studs M16
  • BT40 Shtrëngimi i zgjatur Studs M16
  • BT40 Shtrëngimi i zgjatur Studs M16

  BT40 Shtrëngimi i zgjatur Studs M16

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  BT40 Shtrëngimi i zgjatur Studs M16 BT RETENTION KNOB PULL STUD, vegjë veglash. Pull studs me cilësi të vogël jo vetëm të ulur performancën e makinës, ata janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje edhe dëmtimet e personave. 1. Pull Studs...
  • PULL Studs BT30 tërheq stud
  • PULL Studs BT30 tërheq stud
  • PULL Studs BT30 tërheq stud
  • PULL Studs BT30 tërheq stud
  • PULL Studs BT30 tërheq stud

  PULL Studs BT30 tërheq stud

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  PULL Studs BT30 tërheq stud Mulliri me precizion CNC BT Pull Stud, studjuesi i veglave. Studs me cilësi të vogla jo vetëm që ulin performancën e makinës, ato janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinë dhe pjesë të punës dhe madje edhe të lëndimeve në persona. TeLi ynë...
  • High Precision BT-30 45Degree Perfeksioni Pull Studs
  • High Precision BT-30 45Degree Perfeksioni Pull Studs
  • High Precision BT-30 45Degree Perfeksioni Pull Studs
  • High Precision BT-30 45Degree Perfeksioni Pull Studs

  High Precision BT-30 45Degree Perfeksioni Pull Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 80000pcs a month
  High Precision BT-30 45Degree Perfeksioni Pull Studs High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45 ° Pull Studs nga BT Standard MAS403-1982. Mbështjellës me cilësi të vogël, jo vetëm që ulin performancën e makinës, ato janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës...
  • Cilësi e lartë MAZAK BT / CT Pull Studs
  • Cilësi e lartë MAZAK BT / CT Pull Studs
  • Cilësi e lartë MAZAK BT / CT Pull Studs
  • Cilësi e lartë MAZAK BT / CT Pull Studs
  • Cilësi e lartë MAZAK BT / CT Pull Studs

  Cilësi e lartë MAZAK BT / CT Pull Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë MAZAK BT / CT Pull Studs High Quality MAZAK BT / CT Tërheqje Studs, Precision CNC Milling BT Pull Stud, Vegël Stud.Pull studs me cilësi të vogla jo vetëm të ulur punën e makinës, ata janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje...
  • Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs

  Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 80000pcs a month
  Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs MAS403-1982 BT50 Pull Studs, Mulliri me precizion CNC BT Pull Stud, studjuesi i veglave. Studs me cilësi të vogla jo vetëm që ulin performancën e makinës, ato janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe...
  • Ngjyra e Zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Ngjyra e Zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Ngjyra e Zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Ngjyra e Zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs
  • Ngjyra e Zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs

  Ngjyra e Zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Të gjitha të zezë MAS403-1982 BT50 Pull Studs Mulliri me precizion CNC BT Pull Stud, studjuesi i veglave. Studs me cilësi të vogla jo vetëm që ulin performancën e makinës, ato janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinë dhe pjesë të punës dhe madje edhe të lëndimeve në...
  • High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45degree Pull Studs
  • High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45degree Pull Studs
  • High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45degree Pull Studs
  • High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45degree Pull Studs

  High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45degree Pull Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: kuti plastike; kuti druri;
  • Aftësia e Furnizimit: 80000pcs a month
  High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45 ° Pull Studs High Quality Ngjyrë argjendi BT50 45 ° Pull Studs nga BT Standard MAS403-1982. Mbështjellës me cilësi të vogël, jo vetëm që ulin performancën e makinës, ato janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe...
  • Çelësat BT40 45 Degë Kollare Tërheqin Studs
  • Çelësat BT40 45 Degë Kollare Tërheqin Studs
  • Çelësat BT40 45 Degë Kollare Tërheqin Studs

  Çelësat BT40 45 Degë Kollare Tërheqin Studs

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Qese plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Çelësat BT40 45 Degë Kollare Tërheqin Studs BT RETENTION KNOB PULL STUD, vegjë veglash. Pull studs me cilësi të vogël jo vetëm të ulur performancën e makinës, ata janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje edhe dëmtimet e personave. 1. Pull...
  • Pull Stud nga BT standardi MAS403-1982
  • Pull Stud nga BT standardi MAS403-1982
  • Pull Stud nga BT standardi MAS403-1982
  • Pull Stud nga BT standardi MAS403-1982
  • Pull Stud nga BT standardi MAS403-1982

  Pull Stud nga BT standardi MAS403-1982

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike ose kuti kartoni
  • Aftësia e Furnizimit: 80000pcs a month
  Pull Stud nga BT standardi MAS403-1982 MAS403-1982 BT50 Pull Studs, Mulliri me precizion CNC BT Pull Stud, studjuesi i veglave. Studs me cilësi të vogla jo vetëm që ulin performancën e makinës, ato janë edhe një rrezik sigurie. Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinën dhe copën e punës dhe madje...

Kinë BT Pull Studs furnizuesit

BT RETENTION KNOB PULL STUD, vegjë veglash. Pull studs me cilësi të vogël jo vetëm të ulur performancën e makinës, ata janë edhe një rrezik sigurie.

Një kunj tërheqës mund të shkaktojë dëme të rënda në makinë dhe pjesë të punës dhe madje edhe të lëndimeve në persona.


specifikimet

Modeli i produktit: BT30 / 40/50
Materiali: 20CoMnTi

lloj

BT-A: Ftohës qendror pa O-ring

BT-B: O-ring pa ftohës qendror

Modeli tjetër:

BT pull stud, SK pull stud, ISO7388 Pull stud, CAT tërheqje kurvar, Mazak Pull Stud, MTB tërheq Stud, NT tërheq stud

Tori i tërhequr përdoret kryesisht për të lidhur gishtin e mjetit dhe mbajtësin e mjeteve

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta