Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i kokës mërzitshëmKrerët e mërzitshëm

Krerët e mërzitshëm

Kategoritë e produkteve të Krerët e mërzitshëm , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 12Mm kokëfortë , furnizuesit Krerët e mërzitshëm / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Mbërthyes i veglës së kokës R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Krerët e mërzitshëm furnizuesit

Furnizim me precizion të lartë. Set përfshin 1pc të kokës mërzitëse, 1pc të shufrës së kokës mërzitëse dhe 1set e 9pcs të bareve të mërzitshme të karabiteve.
Features:
- Dia. Nga kreu i mërzitshëm: 2, 3, 4 (inç)
- Llojet e boshtit: shufër R8, shufër MT dhe bosht ISO.
--Përmbajtja e Bar Set: 9pcs / set 1/2, 3/4 dhe 1 inç.
Kreu i mërzitshëm, vendosja e bareve të mërzitshme të karabit dhe përshtatësi i kokës janë shitur veç e veç.

Përveç Kokës Boring Head, ne gjithashtu furnizimin me pajisje të tjera Makine, të tilla si Tool Post dhe Mbajtësi, Mbledh, Chucks, Chucks Drill, mulliri Arbors, sleeves, vises, tavolina pune, etj

Për më shumë detaje të produkteve tona, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit për të shfletuar dhe shkarkuar cataolg tonë. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni direkt përmes postës elektronike, faksit dhe telefonit për të marrë ndihmë të mëtejshme.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta