Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i kokës mërzitshëm

Sistemi i kokës mërzitshëm

Kategoritë e produkteve të Sistemi i kokës mërzitshëm , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Sistemi i kokës mërzitshëm , furnizuesit Kreu i Multi Boring Machine / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Krerët e mërzitshëm R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Krerët e mërzitshëm

Kërcim i mërzitshëm

Set kokëfortë

Sistemi Boring Heads, është një mekanizëm i mërzitshëm koordinues, një makinë horizontale e mërzitshme, dhe një makinë e zakonshme dhe mulliri. Aksesorët kryesorë të veglave të makinës CNC mund të përdoren për mërzitshëm, i mërzitshëm, i mërzitshëm, i mërzitshëm, i mërzitshëm, i mërzitshëm, fundi, vrima dhe unaza e jashtme.
F1 hoe F1 mërzitshëm i përafërt F1-12 2 inç 50mm F1-18 3 inç 75 F1-25 4 inç 100 shat

Sistemi i kokës mërzitshëm

Emri i produktit: Kokën e mërzitshme


Ngurtësinë: HRC 46-50


Saktësia: 0.005mm

Standard: MAS 403

Materiali: Aliazh çeliku me cilësi të lartë
Ngjyra: E zezë dhe e ndritshme


Përdorimi: Mjetet e shpejta të ndryshimit të mërzitshëm të vendosura


Emri i markës: Pema e veglave

Vendi i origjinës: Shandong, Kinë

Përdor: përpunim NC të veçantë

Shembull: i pranueshëm

Aplikimi: CNC Machine Center

Boring Heads System

Boring Heads System
Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta