Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i kokës mërzitshëmKërcim i mërzitshëm

Kërcim i mërzitshëm

Kategoritë e produkteve të Kërcim i mërzitshëm , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Kërcim i mërzitshëm , furnizuesit Koka Precision Boring Shank / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të CNC Boring Head Shank R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • High Quality MT2-1-1 / 2 '' - 18 M10 F1 Sharrët Head Boring
  • High Quality MT2-1-1 / 2 '' - 18 M10 F1 Sharrët Head Boring
  • High Quality MT2-1-1 / 2 '' - 18 M10 F1 Sharrët Head Boring
  • High Quality MT2-1-1 / 2 '' - 18 M10 F1 Sharrët Head Boring
  • High Quality MT2-1-1 / 2 '' - 18 M10 F1 Sharrët Head Boring

  High Quality MT2-1-1 / 2 '' - 18 M10 F1 Sharrët Head Boring

  • Çmimi i njësisë: USD 7 - 7.6 / Piece/Pieces
  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  High Quality MT2-1-1 / 2 '' - 18 M10 F1 Sharrët Head Boring Kjo është një pajisje kryesore e veglave të makinës, siç është makina e mërzitshme, makina horizontale, mulliri, makina CNC etj. është e mundur që të kryhet një operacion i tillë si i ballafaqohet, jashtë diametrit të brendshëm të mërzitshëm, vrima të...
  • Cilësi e Lartë C20-F1-1-1 / 2 '' - 18 Shanks Boring Head
  • Cilësi e Lartë C20-F1-1-1 / 2 '' - 18 Shanks Boring Head
  • Cilësi e Lartë C20-F1-1-1 / 2 '' - 18 Shanks Boring Head
  • Cilësi e Lartë C20-F1-1-1 / 2 '' - 18 Shanks Boring Head
  • Cilësi e Lartë C20-F1-1-1 / 2 '' - 18 Shanks Boring Head

  Cilësi e Lartë C20-F1-1-1 / 2 '' - 18 Shanks Boring Head

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e Lartë C20-F1-1-1 / 2 '' - 18 Shanks Boring Head Kjo është një pajisje kryesore e veglave të makinës, siç është makina e mërzitshme, makina horizontale, mulliri, makina CNC etj. është e mundur që të kryhet një operacion i tillë si i ballafaqohet, jashtë diametrit të brendshëm të mërzitshëm, vrima të...
  • Cilësi e lartë ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 Sharrët me kokë të mprehtë
  • Cilësi e lartë ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 Sharrët me kokë të mprehtë
  • Cilësi e lartë ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 Sharrët me kokë të mprehtë
  • Cilësi e lartë ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 Sharrët me kokë të mprehtë
  • Cilësi e lartë ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 Sharrët me kokë të mprehtë

  Cilësi e lartë ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 Sharrët me kokë të mprehtë

  • markë: TOOLTREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 5000PCS/MONTH
  Cilësi e lartë ISO30-1-1 / 2 '' - 18 M12 Sharrët me kokë të mprehtë Kjo është një pajisje kryesore e veglave të makinës, siç është makina e mërzitshme, makina horizontale, mulliri, makina CNC etj. është e mundur që të kryhet një operacion i tillë si i ballafaqohet, jashtë diametrit të brendshëm të mërzitshëm,...
  • Pjesë CNC mbajtëse mjetesh nbh për kokën e mërzitshme
  • Pjesë CNC mbajtëse mjetesh nbh për kokën e mërzitshme
  • Pjesë CNC mbajtëse mjetesh nbh për kokën e mërzitshme
  • Pjesë CNC mbajtëse mjetesh nbh për kokën e mërzitshme
  • Pjesë CNC mbajtëse mjetesh nbh për kokën e mërzitshme

  Pjesë CNC mbajtëse mjetesh nbh për kokën e mërzitshme

  • markë: Pema e veglave
  • paketim: E mbushur me rast druri ose plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000/year
  Pjesë CNC mbajtëse mjetesh nbh për kokën e mërzitshme Nbh2084 përdoret për kokën e mërzitshme NBH 2084. Saktësia e kokës rbh mërzitshëm mund të arrijë 0.01mm.And ajo është bërë nga aliazh me cilësi të lartë. Ne gjithashtu mund të furnizimit me mjete të tjera të ngjashme, të tilla si er collets, përgjimi collets,...

Kinë Kërcim i mërzitshëm furnizuesit

Furnizim me cilësi të lartë Kokëfortë Koka me çmime konkurruese.
Features:
- Llojet e shufrave: shufër R8, shufra MT dhe shufër BT, shufër NT.
- Fije e Kokës Boring që kjo shufër e përshtatshme është 1/2 "DIA X 18TPI dhe 7/8" DIA x 20TPI.


Përveç shufrës së kokës mërzitëse, ne gjithashtu furnizimin me disa pajisje të tjera të makinës, siç janë precision Head Boring, Tool Post and Holder, Mbledh, Chucks, Chucks Drill, mulliri Arbors, mëngë, vises, tavolina pune, etj

Për më shumë detaje të produkteve tona, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit. Ju gjithashtu mund të na kontaktoni direkt përmes postës elektronike, faksit dhe telefonit për të marrë ndihmë të mëtejshme.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta