Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Sistemi i kokës mërzitshëmSet kokëfortë

Set kokëfortë

Kategoritë e produkteve të Set kokëfortë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Set kokëfortë , furnizuesit Sete Mikro Boring Shef / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Set CNC Boring Head R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Set kokëfortë furnizuesit

Set kokëfortë


BT40 F1 Koka / hapëse të përafërta të përafërta

Kreu i mprehtë i precizuar, shufra dhe bar kombinues përfshijnë kokat e mërzitshme, shufrat R8 dhe shufrat e mërzitshme      

 

Karakteristikat :

2 "Set Combo Boring 2 Kreu Boring Nr. Renditja 220-1210 Rungë R8 (7 / 8-20 TPI) Nr. Nr. 220-1600

3 "Boring Combo Set 3 Kreu i mprehtë Nr. I porositjes 220-1300 Rungë R8 (1-1 / 2-18 TPI) Nr. Urdhri nr. 220-1800Përshkrim i produktit:


1.punuar me shufër të ndryshme


2.Makineri kon, 7:24 kon, kon e drejtë dhe R8 kon


3, të vendosur me prerës dhe shufër në dispozicion


Ju lutem specifikoni madhësinë e detajuar kur urdhëroni; p.sh: F1-R8-18mm

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta