Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Rreth nesh

Home > Rreth nesh

Rreth nesh

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

TOOL TREE . u regjistrua ligjërisht në prill 2014 dhe ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomik Sishui, i njohur në Kinë si "Vendlindja e Aksesorëve të Makinerisë". TOOL TREE Me avantazhet e prodhimit vendor, operacion të kualifikuar, menaxhim të mirëorganizuar dhe intelektual në këtë linjë, kryesisht prodhon serinë e nevojshme të mbajtësve të veglave në vegla makinerish të zakonshme dhe CNC. TOOL TREE produktet kryesore janë 3 lloje. E para është e ndryshme Tooling System për CNC Machine Tools, duke përfshirë precision Tool Mbajtësit, Pranvera Collets, Përafërt ose Precision Boring Heads dhe përgjimi Collets; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës, të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve dhe kështu me radhë; E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra të klientëve ose vizatime. TOOL TREE u regjistrua ligjërisht në mars, 2015; E drejta e eksportit dhe e doganave në maj, 2015 respektivisht. Tooltree® eksporton mallra të veta në tregjet mbarëbotërore; Ndërkohë TOOL TREE gjithashtu shtyn markën e saj nëpërmjet Trust-pass, T-mail, Taobao në Alibaba.com në tregun e brendshëm. TOOL TREE mban rregullat e veprimit dhe parimet "cilësia ushqen tregun, inovacioni krijon zhvillim" dhe vazhdimisht rinovon vlerën praktike dhe efektin e markës së produkteve tona. TOOL TREE qëllimi është që të sjellë më shumë përvojë të dorës së dorës për klientët dhe të përmirësojë jetën e punonjësve. Kompania TELI TOOLS Fabrika u regjistrua më 3 Prill 2014; Kredia e saj sociale është 91370831493568592E TOOL TREE u regjistrua ligjërisht në 28 maj; Regjistruar Nr: 14374442
Info e kompanisë
 • Lloji i biznesit:
  Manufacturer , Trade Company
 • Gama e Produktit:
  CNC Machine Tools , Machine Tools Accessories , Milling Machine
 • Produktet / Shërbimi:
  Er Collets , Mbajtësit e veglave , Këmbët e stërvitjes , Qendrat Live , Përgjimi i kolektorëve , Kits për fiksim të çelikut
 • Punonjësit Gjithsej:
  5~50
 • Kapital (Milion US $):
  1600000
 • Viti i themeluar:
  2014
 • certifikatë:
  ISO9001 , GS
 • adresa e kompanise:
  At East of Quanxin Rd.,Sishui Economic Development Zone, Jining, Shandong, China
Kapaciteti tregtar
Informacion tregtar
 • Incoterm:
  FOB,CFR,CIF
 • Terms of Payment:
  L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union,Others
 • Koha mesatare e kalimit:
  Peak season lead time:1-3 months
  Off season lead time :Within 15 workday
 • Vëllimi vjetor i shitjeve (Milion US $):
  Below US$1 Million
 • Vëllimi vjetor i blerjes (Milion US $):
  Below US$1 Million
Informacion mbi eksportin
 • Përqindja e eksportit:
  61% - 70%
 • Tregjet kryesore:
  Americas , Asia , Europe , Middle East , Other Markets
 • Nearest Port:
  QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO
 • Modaliteti i importit dhe eksportit:

  Kanë Licencë të Eksportit

  • Numri i licencës së eksportit:

  • Emri i kompanisë së eksportit:

   SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Kapaciteti i prodhimit
 • Nr. I linjave të prodhimit :
  3
 • Nr i stafit të QC :
  Fewer than 5 People
 • Shërbimet OEM të ofruara :
  yes
 • Madhësia e Fabrikës (Sq.meters) :
  10,000-30,000 square meters
 • Vendndodhja e fabrikës :
  At East of Quanxin Rd.,Sishui Economic Development Zone,Sishui,Shandong,China
Contact Us
Email tek ky furnizues
Lista e produkteve të përafërta