Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Produkte

Home > Produkte > Kolona e Pranverës5C Collets

5C Collets

Kategoritë e produkteve të 5C Collets , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, 5C Collets , furnizuesit Precision 5C kollonat / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Rrumbullakët 5C R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet
  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet
  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet
  • Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet

  Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Materiali i Lartë Precision 65Mn 5C Square Collet Lartë precision 65Mn 5C COLLET , i njohur gjithashtu si kolonë pranverë, është montuar në një stërvitje \ mulliri makinë, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël....
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë
  • Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë

  Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Mbyllja e rrumbullakët 5C Çeliku për 5C Çakëll me kokë Lartë precision 65Mn 5C COLLET , i njohur gjithashtu si kolonë pranverë, është montuar në një stërvitje \ mulliri makinë, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël....
  • 5C Kolektorët me cilësi të lartë
  • 5C Kolektorët me cilësi të lartë
  • 5C Kolektorët me cilësi të lartë
  • 5C Kolektorët me cilësi të lartë

  5C Kolektorët me cilësi të lartë

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  5C Kolektorët me cilësi të lartë Lartë precision 65Mn 5C COLLET , i njohur gjithashtu si kolonë pranverë, është montuar në një stërvitje \ mulliri makinë, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...
  • Lartë Precision 65Mn 5C Collets
  • Lartë Precision 65Mn 5C Collets
  • Lartë Precision 65Mn 5C Collets

  Lartë Precision 65Mn 5C Collets

  • markë: TOOL TREE
  • paketim: Kuti plastike
  • Aftësia e Furnizimit: 10000PCS/MONTH
  Lartë Precision 65Mn 5C Collets Lartë precision 65Mn 5C COLLET , i njohur gjithashtu si kolonë pranverë, është montuar në një stërvitje \ mulliri makinë, shpimit dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prerës stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e...

Kinë 5C Collets furnizuesit

Prezantim i shkurtër
High Precision 5C COLLET , gjithashtu i njohur si kolektor i pranverës, është montuar në një stërvitje \ mulliri, pirun dhe mulliri braktis, funksioni i tij është të pirg prestar stërvitje ose thikë. Aktualisht, përdorimi më i shpeshtë i grilës fleksibël. Performanca e saj e qëndrueshme, saktësia e lartë nga shumica e prodhuesve besojnë. Të gjitha produktet janë bluarje precize.

Specifikim
1. Materiali: 65Mn
2. Ngurtësinë: HRC44-48
3. Hapat e përparimit 1mm ose 1/64 "
4. Janë gjashtë rrugë hendeku para dhe prapa
5. Sinqerisht shërbim

Përparësitë e produkteve:
1. trajtim me temperaturë të lartë, uniformitetin e ngurtësisë.
2. pamjen e plotë të ndritshme, elasticitet të mirë
Stabiliteti i saktësisë, i qëndrueshëm dhe jo i lehtë
4. Saktësia: e bërë në trajtimin numerik të kontrollit 65 mn, kanë jetëgjatësi më të lartë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta