Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Ke Li Mr. Ke Li
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Rreth nesh

TOOL TREE . u regjistrua ligjërisht në prill 2014 dhe ndodhet në Zonën e Zhvillimit Ekonomik Sishui, i njohur në Kinë si "Vendlindja e Aksesorëve të Makinerisë". TOOL TREE Me avantazhet e prodhimit vendor, operacion të kualifikuar, menaxhim të mirëorganizuar dhe intelektual në këtë linjë, kryesisht prodhon serinë e nevojshme të mbajtësve të veglave në vegla makinerish të zakonshme dhe CNC. TOOL TREE produktet kryesore janë 3 lloje. E para është e ndryshme Tooling System për CNC Machine Tools, duke përfshirë precision Tool Mbajtësit, Pranvera Collets, Përafërt ose Precision Boring Heads dhe përgjimi Collets; E dyta është pajisje të tjera standarde të mjeteve të makinës, të tilla si të gjitha llojet e qendrave të gjalla, kollonat e stërvitjeve dhe kështu me radhë; E treta është pjesët e veçanta të makinës në mjetet e makinës CNC si mostra të klientëve ose vizatime. TOOL TREE u regjistrua ligjërisht në mars, 2015; E drejta e eksportit dhe e doganave në maj, 2015 respektivisht. Tooltree® eksporton mallra të veta në tregjet mbarëbotërore; Ndërkohë TOOL TREE gjithashtu shtyn markën e saj nëpërmjet Trust-pass, T-mail, Taobao në Alibaba.com në tregun e brendshëm. TOOL TREE mban rregullat e veprimit dhe parimet "cilësia ushqen tregun, inovacioni krijon zhvillim" dhe vazhdimisht rinovon vlerën praktike dhe efektin e markës së produkteve tona. TOOL TREE qëllimi është që të sjellë më shumë përvojë të dorës së dorës për klientët dhe të përmirësojë jetën e punonjësve. Kompania TELI TOOLS Fabrika u regjistrua më 3 Prill 2014; Kredia e saj sociale është 91370831493568592E TOOL TREE u regjistrua ligjërisht në 28 maj; Regjistruar Nr: 14374442

  • Employees

    5~50

  • Viti i themeluar

    2014

  • Capital

    1600000

Produktet e nxehta

Dërgo Kërkesë

Your message must be between 20-8000 characters