Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Уреди за заклучување на алатки

Уреди за заклучување на алатки

Категории на производи од Уреди за заклучување на алатки , ние сме специјализирани производители од Кина, Уреди за заклучување на алатки , Уред за заклучување на држачот за алат добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Вертикална алатка за заклучување на уредот R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

  • ЦПУ Струг Носители на алатки 25 -32
  • ЦПУ Струг Носители на алатки 25 -32
  • ЦПУ Струг Носители на алатки 25 -32
  • ЦПУ Струг Носители на алатки 25 -32
  • ЦПУ Струг Носители на алатки 25 -32

  ЦПУ Струг Носители на алатки 25 -32

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: Пластична или картонска кутија
  • Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH
  ЦПУ Струг Носители на алатки 25 -32 Предности на користење на држачот на ножот и на ножот: ● Прецизноста на обработка на фината мелење на дупката е помала или еднаква на 0,02 ● Намалете ја загубата на ножот ● Точката на центарот за алат е фиксирана за да се спаси проблемот со традиционалниот изглед на заптивката ●...

Кина Уреди за заклучување на алатки Добавувачи

Уреди за заклучување на алатки

Име: уред за заклучување на алатки

Големина: 205 * 98,5 * 128

Модел: BT30 / 40/50 Држач за алат

Материјал: C45

Тип на држач за алат: BT40

Wt: 3.7KG уред за заклучување на алатки

Бренд: Дрво на алатки

Место на потекло: Шандонг, Кина (континентална)

Боја: портокалова боја

Предност: Фиксни уреди за заклучување на алатките за алат

Спецификација за уреди за заклучување на алатки:  

1. Висока прецизност  

2.Измени за заклучување на држачот за алат

3.Competitive цена Алатка за држач за заклучување уред

SK држач за алат за заклучување на постоечки модели: HSK40, HSK50, HSK63, HSK100, (NBT30-46MM држач за без клуч)

Tool Locking Devices

Tool Locking Devices


Нови Продукти