Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Носители на алатки

Носители на алатки

Категории на производи од Носители на алатки , ние сме специјализирани производители од Кина, Носители на алатки , Носители на алатки за намотки добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЦПУ Колт Чак R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

БТ алатници MAS403

HSK држачи за алат DIN69893

SK држачи за алат DIN69871

Носители на алатки DIN DIN2080

МТ држачи за алат DIN228

Материјали за алати за макара MAS403

Носители на алатки R8

ISO сопственик на алатката

C20 Arbors

  1. Висока брзина Колт Чаши, Машина Алатка Алатки Иматели Алатки, Добар Површинска завршница, Зголемена стапка на исхрана
  2. Високиот брзински колт-држачи, слоеви со висока отпорност на топлина, може да бидат со голема брзина и обработка
  3. Високиот брзински колт-чизми, жилката со големина на јаглерод, има висока цврстина, ALTINcoating, висока отпорност на абење, специјална намена за брз сечење на CNC фреза, алосот може да ја зголеми мазноста, да го намали коефициентот на триење и да ја подобри ефикасноста на струг m време на производство
  4. Висока брзина на колт-цевките, цврстина на алатот и одличен чип празнење, најсоодветен за високо-прецизна тридимензионална обработка на мувла . Tool Holders Tool HoldersTool Holders

Нови Продукти

Список со поврзани производи