Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Држач за носач на алати

Држач за носач на алати

Категории на производи од Држач за носач на алати , ние сме специјализирани производители од Кина, Држач за носач на алати , Струг машина алатката држач ракави добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЦПУ Струг Алатка Држач ракав R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

  • Висок квалитет на сребрена боја D32 Држач за алат
  • Висок квалитет на сребрена боја D32 Држач за алат
  • Висок квалитет на сребрена боја D32 Држач за алат
  • Висок квалитет на сребрена боја D32 Држач за алат
  • Висок квалитет на сребрена боја D32 Држач за алат

  Висок квалитет на сребрена боја D32 Држач за алат

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: пластична кутија; дрвена кутија;
  • Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH
  Висок квалитет на сребрена боја D32 Држач за алат Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат серија, здодевни глава серија, прислушување collets, во живо центри, вежба глави серија, и...
  • Висококвалитетен држач за држач за D32 со висок квалитет
  • Висококвалитетен држач за држач за D32 со висок квалитет
  • Висококвалитетен држач за држач за D32 со висок квалитет
  • Висококвалитетен држач за држач за D32 со висок квалитет
  • Висококвалитетен држач за држач за D32 со висок квалитет

  Висококвалитетен држач за држач за D32 со висок квалитет

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: пластична кутија; дрвена кутија;
  • Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH
  Висококвалитетен држач за држач за D32 со висок квалитет Функција: Соодветен за држење на цилиндрични алатки на бедем на струг на ЦПУ. Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат серија,...
  • Висококвалитетен ЦПУ држач за ножеви за ножеви
  • Висококвалитетен ЦПУ држач за ножеви за ножеви
  • Висококвалитетен ЦПУ држач за ножеви за ножеви
  • Висококвалитетен ЦПУ држач за ножеви за ножеви
  • Висококвалитетен ЦПУ држач за ножеви за ножеви

  Висококвалитетен ЦПУ држач за ножеви за ножеви

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: Пластична или картонска кутија
  • Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH
  Висококвалитетен ЦПУ држач за ножеви за ножеви Серија носителот на списанието за алати, заедничка висина на центарот 20,25,32 . Погоден за различни видови на бедем Може да се користи за прицврстување; вежби, алатки за вртење, здодевни алати, централни вежби и продолжни прачки Ние поддржуваме нестандардни Нашите TeLi...
  • Држачи за алат за CNC струг 25-25 32
  • Држачи за алат за CNC струг 25-25 32
  • Држачи за алат за CNC струг 25-25 32
  • Држачи за алат за CNC струг 25-25 32
  • Држачи за алат за CNC струг 25-25 32

  Држачи за алат за CNC струг 25-25 32

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: Пластична или картонска кутија
  • Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH
  Држачи за алат за CNC струг 25-25 32 Предности на користење на држачот на ножот и на ножот: ● Прецизноста на обработка на фината мелење на дупката е помала или еднаква на 0,02 ● Намалете ја загубата на ножот ● Точката на центарот за алат е фиксирана за да се спаси проблемот со традиционалниот изглед на заптивката ●...

Кина Држач за носач на алати Добавувачи

Држач за носач на алати


Соодветен за држење на цилиндрични алатки на бедем на струг од CNC.

D16 (2 парчиња) 8, 10

D20 (3 парчиња) 8, 10, 12

D25 (4 парчиња) 8, 10, 12, 16

D32 (6 парчиња) 8, 10, 12, 16, 20, 25

D40 (7 парчиња) 8, 10, 12, 16, 20, 25, 32

Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат серија, здодевни глава серија, прислушување collets, во живо центри, вежба глави серија, и така натаму.

Функција: Соодветен за држење на цилиндрични алатки на бедем на струг на ЦПУ.

СИШУИ ТЕЛИ АД СД, ООД.

СИШУИ ТЕЛИ АУТ ПРОИЗВОДСТВО СД, Ltd лоцира во SISHUI ​​економска развојна зона. Нашите производи можат да се поделат на 3 вида: првиот е различен систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни досадни глави и прислушување; Втората е друга стандардна галантерија за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни шипки, итн .;

Третиот е специјалната машина делови на CNC машина алатки како клиенти примероци или цртежи.

tool holder sleeves

tool holder sleeves

Нови Продукти

Список со поврзани производи