Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Прислушување систем за сортирање > Прислушување на Collets > Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет

Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет
Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет
Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет
Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет
Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет

Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: GT12 GT24 GT42

Material: 45# Steel

Package: Plastic Box

GT24 Tapping Collet: GT24 Tapping Collet Overload Clutch

Type: Tapping Collet Overload Clutch

Size: GT24

Model: GT24 - M14

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: Пластична кутија

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Со Функција на заштита од преголема оптовареност GT Притискање Коллет


1.With уред за заштита од преоптоварување во внатрешноста на прилагодливи вртежен момент

2. Покажи спецификација во редот.

Брза промена на безбедноста

4. заштитен допир дупчење

5.Кликнете се за менување на чепчето за прислушување


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи на алатки, вклучувајќи го и Edge Пронаоѓач,
ER Collet, BT40 Collet Chucks, CNC живи центри, GT24 прислушување collets, без клуч дишање глави, и така натаму.

Tapping ColletsGt12 Tapping ColletsGt42 Tapping Collets

Пакување: GT24 Навлекување Collet со дрвена кутија или пластична кутија

Испорака: Примерок во рок од 2 дена, Прислушување Коллет


Нашите предности за GT24 Tapping Collet

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брзи Delievery --- како и за други видови работ Пронаоѓач, универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи, вклучувајќи го и работниот пронаоѓач

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) Достапно е GT24 прислушување на примерок од кола


Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец
Категории на производи : Прислушување систем за сортирање > Прислушување на Collets

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи