Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Прислушување систем за сортирањеПрислушување на Collets

Прислушување на Collets

Категории на производи од Прислушување на Collets , ние сме специјализирани производители од Кина, Прислушување на Collets , Прецизни навлегувања добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ЦПУ Притискање Коллет R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Прислушување на Collets Добавувачи

Прислушување на Collets

1.Поништи заштита, висока прецизност , висока чувствителност

2. Прилагодлив вртежен момент, одговорен

3. Применливи за сите видови на електрични прислушување машини и разни видови на машински алати


Име на производот: Прислушување на колата

Модел: GT12 / GT16 / GT24 / GT42

Материјал: 40Cr

Употреба:   Со функција за преоптоварување

Големина: Целосна големина

Должина: 54mm прислушување collet
Тип: Прислушувани колати

Функција: Заштита од преголем товар

Примена: машина за прислушување
Бренд: Дрво на алатки

Место на потекло: Шандонг, Кина (континентална)


Нови Продукти

Список со поврзани производи