Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Прислушување систем за сортирање

Прислушување систем за сортирање

Категории на производи од Прислушување систем за сортирање , ние сме специјализирани производители од Кина, Прислушување систем за сортирање , Автоматска машина за прислушување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Навлегување на колекции Чак во собата R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Навлегување на колекции Чак во собата

Прислушување на Collets

Прислушкување на колци

Прислушување на Collets

Системот за прислушување се користи за завртката за прислушување за внатрешната дупка за обработка на машината. Системот за собирање на колци е главно составен од чепната за допир, ковчегот со јаже, пружината за компресија, челичната топка и капакот од чешмата. Функцијата е: крајната страна на обетката на кошулата Постои канџа која се зацврстува со вретеното на машинскиот апарат, а ракавот на завртката за глави е обезбеден со челична топка, пружина и притисок за завртување што може да пренесува енергија до на прислушување чак и исто така може да се заштити од преоптоварување.


Прислушување систем за сортирање

Брза промена на безбедноста

2.протекување прислушување дупчење  

3.Баскајте ги чешланите чепчиња за прислушување

4. РИЧ во резервите

Tapping Collets System

Tapping Collets System


Нови Продукти

Список со поврзани производи