Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Прислушување систем за сортирањеПрислушкување на колци

Прислушкување на колци

Категории на производи од Прислушкување на колци , ние сме специјализирани производители од Кина, Прислушкување на колци , Прецизност на навлекување добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Прислушување на Чак Долг Шенк R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Прислушкување на колци Добавувачи

БТ Прислушување Чак Шенк

Стандард: МАС 403
Точност: ≤0.015mm
Автомобилизам: челик за алат
Бренд: Дрво на алатки
Место на потекло: Шандонг, Кина (континентална)
Спецификации Навлегување на Чак Шенк


За мелење секачи.

Подобри перформанси

Поголема стабилност

Повисока точност

Допрете го Chuck Shank Sunder tool holder серија.