Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Прислушување систем за сортирање > Навлегување на колекции Чак во собата > Високо прецизен J4012 тип Брзи промени Промени

Високо прецизен J4012 тип Брзи промени Промени
Високо прецизен J4012 тип Брзи промени Промени
Високо прецизен J4012 тип Брзи промени Промени
Високо прецизен J4012 тип Брзи промени Промени
Високо прецизен J4012 тип Брзи промени Промени

Високо прецизен J4012 тип Брзи промени Промени

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: J4012

Опис на производот

Висока прецизност J4012 Тип Брзи промени менувачБрза промена на безбедноста

2.протекување прислушување дупчење

3.Баскајте ги чешланите чепчиња за прислушувањеНашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат серија, здодевни глава серија, прислушување collets, во живо центри, вежба глави серија, и така натаму.


Прикажи производ:

Img 3299Img 3335Img 3349Категории на производи : Прислушување систем за сортирање > Навлегување на колекции Чак во собата

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи