Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Прислушување систем за сортирањеНавлегување на колекции Чак во собата

Навлегување на колекции Чак во собата

Категории на производи од Навлегување на колекции Чак во собата , ние сме специјализирани производители од Кина, Навлегување на колекции Чак во собата , Копчеста носителка Навлекување на коцки Чак колекции добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Прецизен навлегувачки колекции Чак во собата R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Навлегување на колекции Чак во собата Добавувачи

Навлегување на колекции Чак во собата

Место на потекло: Шандонг, Кина (континентална)

Името на брендот: Дрво на алатки

Тип: Навлекување на стапчиња за поставување на чаши

Функција: Функција на преоптоварување

Функција: Антируст Прислушување вежба чак
Големина: Целосна големина Допир вежба чакБрза промена на безбедноста

2.протекување прислушување дупчење  

3.Баскајте ги чешланите чепчиња за прислушување

4. РИЧ во резервите


Ве молиме наведете ја деталната големина при нарачувањето. на пример: BT40-GT24-7pcsНови Продукти

Список со поврзани производи