Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Пролетни колци > Директни сорти > Висок прецизен 65Mn C25 прав

Висок прецизен 65Mn C25 прав
Висок прецизен 65Mn C25 прав
Висок прецизен 65Mn C25 прав
Висок прецизен 65Mn C25 прав
Висок прецизен 65Mn C25 прав

Висок прецизен 65Mn C25 прав

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 100 Piece/Pieces
Време на испорака: 30 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: C25

Name: 65Mn C25 Straight Collets

Model: 65Mn C25 Straight Collets

Size: C25

Material: 65Mn

HARDNESS: HRC 44-48

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: Пластична кутија

Продуктивност: 10000pcs /month

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,SHANGHAI,Ningbo

Опис на производот

Висок прецизен 65Mn C25 прав

C25 Straight Collets , исто така познат како пружински столб, е монтиран на вежбачка машина за мелење, дупчење и фреза, нејзината функција е да се заглави секач за сечење или нож. Во моментов најчесто се користи и флексибилен столб. Нејзините стабилни перформанси, висока точност од страна на мнозинството на производители доверба. Сите производи се прецизно мелење.

1. C25 правци Материјал: 65Mn
2. C25 правци Цврстина: HRC44-48
3. C25 Платни колкети Прогрес чекори 1mm или 1/64 "
4. Искрено услуга

Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат , здодевни главата, прислушување collets, во живо центри, вежба глави и така натаму.


Покажување на производ:


65Mn C25 Straight Collets65Mn C25 Straight Collets65Mn C25 Straight ColletsПакување: Пластични или бои кутии секоја пакување

Испорака: во рок од 5 дена во парк, многу во рок од 30 денаНашата компанија:


Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец .

Категории на производи : Пролетни колци > Директни сорти

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products