Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Пролетни колци

Пролетни колци

Категории на производи од Пролетни колци , ние сме специјализирани производители од Кина, Директни сорти , ER Collets добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од OZ Collets R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

ER Collets

OZ Collets

R8 Collets

5C Collets

Директни сорти

SK Collets

SDC Collets

Поставете ги Е.

Други групи

ER COLLETS:

Стандардните ER колдети се најшироко користени алатки за стегање во светот. Изработувани од челичен пропетен челик и целосно појачан, ER collets се идеални за многу машини, вклучувајќи здодевни, мелење, врежување, прислушување и мелење.

1. Основни спецификации: ER8, 11, 16, 20, 25, 32, 40, 50, итн

2. Ер еластичен столб, голема сила на стегање, широк опсег на стегање, добра прецизност, одличен квалитет.

3. Се користи за здодевни, мелење, дупчење, прислушување, мелење резба и други обработка .

ER Collets

ER collet