Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Spanners

Spanners

Категории на производи од Spanners , ние сме специјализирани производители од Кина, Клучни зборови , Клучни зборови добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од ER Spanner R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

ER Spanners

SK Spanners

Spanners

Краток вовед

Ер клучеви , рачни алатки, клуч за клучеви / клуч , клуч за клучеви , клуч е употребата на потпирачки завртки, завртки, навртки и други навртки рачни алатки. Клуч обично направи еден или двата краја на отворот за рачката или комплетите на блендата на стегање завртки или навртки. Кога се применува на употребата на насоката на вртење по должината на навојната сила на навојот, може да се скршат завртките или навртките.

Спецификации

1. Материјал: нерѓосувачки челик

2. Цврстина: HRC40-45
3. Стандард: DIN6499
4. Прецизност: под 0.008mm
5. Конкурентни цени
6. Површина повеќе мазни, Се чувствувате удобно, убаво изглед


ER Wrenches

ER Wrenches


Нови Продукти

Список со поврзани производи