Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > SpannersSK Spanners

SK Spanners

Категории на производи од SK Spanners , ние сме специјализирани производители од Кина, SK Spanners , Висок прецизен СК приклучници добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Спанер за СК Коллет R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

  • Висок квалитет на црна боја СК
  • Висок квалитет на црна боја СК
  • Висок квалитет на црна боја СК
  • Висок квалитет на црна боја СК
  • Висок квалитет на црна боја СК

  Висок квалитет на црна боја СК

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: Пластична или картонска кутија
  • Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH
  Висок квалитет на црна боја СК Висококвалитетен црна боја SK Spanner, клуч е употребата на потпирачки завртки, завртки, навртки и други рачни алатки за навртување. Клуч обично направи еден или двата краја на отворот за рачката или комплетите на блендата на стегање завртки или навртки. Кога се применува на употребата...
  • Висококвалитетен SK10 Бол клуч
  • Висококвалитетен SK10 Бол клуч
  • Висококвалитетен SK10 Бол клуч
  • Висококвалитетен SK10 Бол клуч
  • Висококвалитетен SK10 Бол клуч

  Висококвалитетен SK10 Бол клуч

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: пластична кутија; дрвена кутија;
  • Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH
  Висококвалитетен SK10 Бол клуч Висококвалитетен SK10 Бол клуч, клуч е употребата на потпирач бодликави завртки, завртки, навртки и други рачни алатки за навој со навој. Клуч обично направи еден или двата краја на отворот за рачката или комплетите на блендата на стегање завртки или навртки. Кога се применува на...
  • Копче за заклучување на клучот SK
  • Копче за заклучување на клучот SK
  • Копче за заклучување на клучот SK
  • Копче за заклучување на клучот SK
  • Копче за заклучување на клучот SK

  Копче за заклучување на клучот SK

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: Пластична или картонска кутија
  • Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH
  Копче за заклучување на клучот SK Висококвалитетен црна боја SK Spanner, клуч е употребата на потпирачки завртки, завртки, навртки и други рачни алатки за навртување. Клуч обично направи еден или двата краја на отворот за рачката или комплетите на блендата на стегање завртки или навртки. Кога се применува на...
  • sk лост клуч клуч со црна облекување
  • sk лост клуч клуч со црна облекување
  • sk лост клуч клуч со црна облекување
  • sk лост клуч клуч со црна облекување
  • sk лост клуч клуч со црна облекување

  sk лост клуч клуч со црна облекување

  • Бренд: АЛАТКА ДРВО
  • Пакување: Пластична или картонска кутија
  • Способност за снабдување: 10000PCS/MONTH
  sk лост клуч клуч со црна облекување Висококвалитетен црна боја SK Spanner, клуч е употребата на потпирачки завртки, завртки, навртки и други рачни алатки за навртување. Клуч обично направи еден или двата краја на отворот за рачката или комплетите на блендата на стегање завртки или навртки. Кога се применува на...

Кина SK Spanners Добавувачи

Краток вовед

SK Spanner , клуч е употребата на потпирачки завртки, завртки, навртки и други рачни алатки за прицврстување со навој. Клуч обично направи еден или двата краја на отворот за рачката или комплетите на блендата на стегање завртки или навртки. Кога се применува на употребата на насоката на вртење по должината на навојната сила на навојот, може да се скршат завртките или навртките.


Спецификации

1. Материјал: нерѓосувачки челик
2. Цврстина: HRC40-45
3. Стандард: DIN6499
4. Прецизност: под 0.008mm
5. Конкурентни цени
6. Површина повеќе мазни, Се чувствувате удобно, убаво изглед


Предности на производите
1. користење на висок квалитет на јаглерод структурни челични штанцување формирање.
2. висока фреквенција индукционо стврднување, цврстина 40-45.
3. површинско плакнење, електрофореза.
4. Отворање на линија за отварање на клуч.

Нови Продукти

Список со поврзани производи