Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Мапа на сајтот

Home > Мапа на сајтот

За нас

АЛАТКА ДРВО . беше законски регистриран во април 2014 година и се лоцира во Sishui економска развојна зона, добро познат во Кина како "роден град на алати за алати". АЛАТСКИ ДРВО Со предностите на локалното производство, квалификуваната работа, добро организираниот менаџмент и интелектуална во оваа линија, главно се произведува потребната серија на Алатки за обични и ЦПУ машински алати. Главните производи на TOOL TREE се 3 типа. Првиот е различниот систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни зони и глави за прислушување; Вториот е други стандардни додатоци за машински алатки, како што се сите видови на...

Категории и производи

Носители на алатки

HSK држачи за алат DIN69893

HSK63A Колт Чак држачи за алат 

HSK100A Странични заклучници за завршна мелница 

Висококвалитетни HSK100A странични заклучни крајни мелници 

Висока прецизност HSK100A-FMB32-250 Arrows за мелење на лице 

Висок прецизен HSK-63F-ER Колети иматели 

Висока брзина HSK50E-GSK100-80 Колтешки држачи 

Висока прецизност HSK63A-HEC32-110 Моќни мелесни завртки 

Висок прецизен MAS HSK100A-MTA3-150 држачи за алат 

Висока прецизност HSK63A-SLN32-110 Странични заклучници за завршна мелница 

Висока прецизност HSK100A-ER32-100 КОЛЛЕЧКИ 

Висока прецизност HSK100A-FMB22-250 Arrows за миење на лице 

Висококвалитетни HSK63A-MTA3-140 држачи за алат 

Висококвалитетен HSK63F-ER25-100 Ултразвучни држачи 

Висококвалитетен HSK100A-FMB22-250 лице за мелење-Арбори 

Висококвалитетен HSK100A-FMB22-250 Arbors за лице 

Висока прецизност HSK100A-FMB40-150 Arrows за лицити 

Висококвалитетен HSK100A-ER40-160 коцки за шишиња 

Добар Квалитет HSK100A-ER25-100 Колети Завртки 

Добри прецизни HSK100A-HCK3-125 држачи за алат 

Висока прецизност HSK40E-ER16-60 Collets -Holders 

Пролетни колци

Ореви

Spanners

Повлечете стапови

Досаден глави систем

Досадни глави

F1-12mm 50mm груба скучна глава 

F1 грубо скучни глави F1-2 '' / F1-3 '' / F1-4 '' 

Интегрирана високо-прецизна завршна досадна алатка 

Висок прецизен ЦБА Микро Финиш Досадни Хезс 

RBH Индекс-способни Твин-битни груби здодевни глави 

RBH Индекс-можност Твин-битни груби здодевни глави 

Интегрирана висока прецизност 52-75 Заврши здодевна глава 

Интегрирана високо-прецизна завршна досадна глава 

RBH 40-55LA-C Индекс-можност двојно-битни груби здодевни глави 

RBH индексибилна двојно малку груба скучна глава 

RBH индексибилни двојно малку груби здодевни глави 

ЦБА Микро Финиш здодевни глави 

RBH32 индексибилни двојно малку грубо здодевни глави 

F1 2 "Досадна глава цилиндар здодевна глава 

2 "Досадни главата цилиндар здодевни машина досадни мелница 

прецизни држачи за алат Ф1 18мм груба скучна глава 

Ф1 3 "цилиндар здодевни алатки досадни машина алатка 

ЦБА Микро Финиш Досадни глави цилиндар здодевни алатки 

RBH25 индексибилни двојно малку груба скучна глави 

Ф1 тип мелење груба R8 дупка здодевна глава 

Лице Милс

Уреди за заклучување на алатки

Прислушување систем за сортирање

Центри во живо

Центри во живо

MT4 / MT5 со средно оптоварување во услови на работа 

Со голема брзина MT3 Live струг центар 

Макфаксер на центарот за прецизно живеење во CNC 

Добар квалитет Средни MT5 во живо центри 

МТ4 Нов тип на ЦПУ прецизен центар во живо 

Висок квалитет H TypeLive центри 

Висока брзина на МТ4 полу-означени мртви центри 

Високопрецизни МТ4 полу-означени мртви центри 

Висока брзина MT4 живи центри со вода-доказ 

Висока брзина MT4 живи центри со вода доказ 

Центри во живо MT1 / 2За машини за обработка на дрво 

4 парчиња во живо центри за машини за обработка на дрво 

4 парчиња во живо центри за машини за обработка на дрво 

МТ2 / 3/4 Висококвалитетни центри за живи бикови во носот 

Високо прецизни MT3 / 4/5 надворешни ротирачки центри за живеење 

Високо прецизни MT3 / 4/5 надворешни ротирачки центри во живо 

Високопрецизен нов тип во живо центри 

Високопрецизен нов тип во живо центри за ЦПУ 

Високо прецизни тешки MT3 / 2/4 во живо центри 

Високи прецизни тешки MT3 центри во живо 

Систем за вежбање со шипки

Вежба со ракави

Стегалки

Edge Finder

Z-Axis Zero Setter

Држач за носач на алати

Мерење на алатки

Мелење машина

Прошири

Products Keywords

Список со поврзани производи