Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Повлечете стапови

Повлечете стапови

Категории на производи од Повлечете стапови , ние сме специјализирани производители од Кина, Повлечете стапови , Висока прецизност добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Ир Милинг Collets Chuck R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

БТ Повлечете стапчиња

CAT Pull Studs

DIN69871 Повлечете завртки

Повлечете ги штитниците, BT RETENTION KNOB PULL STUD, обетка за алат. Повлечете завртки со помал квалитет, не само што ги намалуваат перформансите на машината, тие се дури и безбедносен ризик.

Прекинувањето може да предизвика оштетување на машината и работното парче, па дури и повреди на лица.

Повлечете шпион спецификации

Модел на производ: BT30 / 40/50
Материјал: 20CoMnTi

Повлечете StudsType

BT-A: Централна течност за ладење без O-прстен

BT-B: О-прстен без централно средство за ладење

Други модел:

БТ се повлече зашраф, SK се повлече обетка, ISO7388 Повлечете обетка, CAT се повлече обетка, Mazak Повлечете Студ, MTB Повлечете Студ, NT се повлече обетка

Pull StudPull Studs
Нови Продукти

Список со поврзани производи