Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Ореви

Ореви

Категории на производи од Ореви , ние сме специјализирани производители од Кина, Колт ЕР орев , ER ореви добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од SK ореви R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

ER ореви

Колт ЕР орев, Избор на високо квалитетен челик за пружини, има поголема флексибилност и работен век. Силата на стегање, степенот на стегање, висока прецизност, се користи за досадување, мелење, дупчење, прислушување, мелење и гравирање обработка. ER collet сите преку високо прецизно мелење, прецизна производствена линија со германските DIN 6499 спецификации.

ER8 ER11 ER16 ER20 ER25 ER32 A / M / UM тип на прицврстување на навртките на коллет

1. DIN6499-D / E er орев
2. 20CrMnTi
3. Прецизност под 0.005mm
4. HRC56-58 е орев
5. Висока издржливост

6. За шалтер и држач за алат

Collet ER NutCollet ER Nut


Нови Продукти

Список со поврзани производи