Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Носители на алатки > Носители на алатки DIN DIN2080 > DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки

DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки
DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки
DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки
DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки
DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки

DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки

Единечната цена: USD 13 / Piece/Pieces
Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 35 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: NT50-ER32

Model: NT40-ER32

Taper Tolerance: 

Basic Material: JIS-SCM415

HARDNESS: >HRC56

Shack Body Standard: DIN2080

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Additional Info

Пакување: Пластична кеса

Продуктивност: 1000/month

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 1000/month

Сертификат: ISO9001

HS код: 846610000

Порт: QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO

Опис на производот

DIN2080 NT50-ER32 Носители на алатки

Спецификации
Модел: ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40, ER50 Извозни пазари: Глобална
Додатни информации
Пакување: Стандардно
Пакет Стандард: DIN6499B
Опис на производот
ER8, ER11, ER16, ER20, ER25, ER32, ER40, ER50 Колети

1) Изработени од висококвалитетен челик за пружини
2) Моќна стегање способност со висока точност и стабилност
3) Се користи за дупчење, здодевни, мелење, прислушување, и така натаму.
4) Адаптирано за DIN6499B

Nt40 Tool Holders 1
Ние исто така можеме да обезбедиме и друг производ, како што е подолу


kinds

Информации за компанијата

СИШУИ ТЕЛИ АД СД, ООД.

СИШУИ ТЕЛИ АУТ ПРОИЗВОДСТВО СД, Ltd лоцира во SISHUI ​​економска развојна зона. Нашите производи можат да се поделат на 3 вида: првиот е различен систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни досадни глави и прислушување; Втората е друга стандардна галантерија за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни шипки, итн .;

Третиот е специјална машина делови на CNC машина алатки како примероци на клиентите или цртежи.

Нашата компанија

company

Нашата фабрика опрема:

Factory Equipment


Пакување и испорака


1, Пакување : пластични кутии и, исто така, може да се спакува според вашите барања.

2, Време на испорака : Примерок во рок од 7 дена, а други 35 дена.

tool holders deliveryНашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец.
Категории на производи : Носители на алатки > Носители на алатки DIN DIN2080

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products