Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Носители на алаткиМТ држачи за алат DIN228

МТ држачи за алат DIN228

Категории на производи од МТ држачи за алат DIN228 , ние сме специјализирани производители од Кина, МТ алатници , М.Т. Колт Чак добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од МТ серија иматели R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина МТ држачи за алат DIN228 Добавувачи

Морс Копче Носители на алатки

1. Еластичен еластичен челик материјал со долго време на употреба.

2. Шенк на штрафови коллет Чак: 10мм, 12мм, 16мм, 20мм, 25мм, 32мм, 40мм.

3. Погоден колет: ER11 / ER16 / ER20 / ER25 / ER32 / ER40

4. Прецизност малку од 0,01mm со баланс 10,000rpm. Поголема прецизност, исто така, може да се направи со вашето барање.

5. Температура на кожата: 48-55HRC

6. Должината на протресот е разликата од 20mm до 200mm.

7.Соодветна орев & клуч е, исто така, на барање.