Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Вежба со ракави > МТ дупла со ракави > BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици

BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици
BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици
BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици
BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици
BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици

BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 50 Piece/Pieces
Време на испорака: 7 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: BTXMTA BTXMTB

Size: Full Size

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Type: MT Drill Sleeves

Name: BTXMT Adapt Sleeves

Model: BT40XMT2-60

Material: 20CrMnTi

Additional Info

Пакување: Пластична или картонска кутија

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: QINGDAO,SHANGHAI,NINGBO

Опис на производот

BT MTA адаптира ракавици MAS403 адаптира ракавици


* Стандард: DIN2185

* Материјал: C45
* Контакт Површина:> = 85%


Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на држачи за алат , BT алатка држачи , CAT алатки држачи , DAT алатка држачи , NT алатка држачи , HSK алатка држачи серија,

здодевни глава серија, прислушување collets, во живо центри, вежба глави серија, и така натаму.Прикажи производ:

BT Adapt SleevesMT2 Adapt SleevesMT2 Adapt SleevesMT2 Adapt Sleeves


Информации за компанијата

СИШУИ ТЕЛИ АД СД, ООД.

СИШУИ ТЕЛИ АУТ ПРОИЗВОДСТВО СД, Ltd лоцира во SISHUI ​​економска развојна зона. Нашите производи можат да се поделат на 3 вида: првиот е различен систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни досадни глави и прислушување; Втората е друга стандардна галантерија за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни шипки, итн .;

Третиот е специјалната машина делови на CNC машина алатки како клиенти примероци или цртежи.

Нашата компанија

our company

Нашата фабрика опрема:

Factory EquipmentПакување и испорака

1, Пакување : пластични кутии и, исто така, може да се спакува според вашите барања.

2, Време на испорака : Примерок во рок од 7 дена, а други 35 дена.

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас ако е измамлива цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services

ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да снабдуваме држачи за алат, машини за обработка на дрво, машински додатоци, алати и алатки за конец.


Категории на производи : Вежба со ракави > МТ дупла со ракави

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци