Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Мелење машина > ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници

ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници
ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници
ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници
ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници
ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници

ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници

Начин на плаќање: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 10 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: KM12-50-22-4T

Size:: Standard

Material: High Quality Steel

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Certificate: ISO9001

HARDNESS: 42

Accuracy: 0.03mm

Note: Without The Insert

Model: RAP400R-50-22-4T

Product Name: CNC Milling Machine Km45 Degree-12 Face

Additional Info

Пакување: ДРВЕН СЛУЧАЈ

Продуктивност: 50000PIeces/year

Бренд: Дрво на алатки

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг, Кина

Способност за снабдување: 100000pieces/year

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: QINGDAO,TIANJIN,SHANGHAI

Опис на производот

ЦПУ фреза машина km45 степен-12 лице мелници

Нашите TeLi главно во видови на collets , видови на држачи за алат , Б Т држачи за алат , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат серија, здодевни глава серија, прислушување collets, во живо центри, вежба глави серија , и така натаму.

Ние би можеле да снабдување сите видови на мелници содржат: ТАП 90 ° Десно агол рамо лице Милс, KM-45 ° лице Милс; RAP-75 ° мелници за лице; ЕМР тркалање на лицето Милс.

Повеќето комплетни спецификации за производство, цената е најдобрата!

Прикажи производ:

face millKM DATA FACE MILLKM face millKM face millKM main data face mill

Информации за компанијата

СИШУИ ТЕЛИ АД СД, ООД.

СИШУИ ТЕЛИ АУТ ПРОИЗВОДСТВО СД, Ltd лоцира во SISHUI ​​економска развојна зона. Нашите производи можат да се поделат на 3 вида: првиот е различен систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни досадни глави и прислушување; Втората е друга стандардна галантерија за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни шипки, итн .;

Третиот е специјалната машина делови на CNC машина алатки како клиенти примероци или цртежи.

Нашата компанија

our company

Нашата фабрика опрема:

Factory EquipmentПакување и испорака

1, Пакување : пластични кутии и, исто така, може да се спакува според вашите барања.

2, Време на испорака : Примерок во рок од 7 дена, а други 35 дена.

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас ако е измамлива цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services

ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да снабдуваме држачи за алат, машини за обработка на дрво, машински додатоци, алати и алатки за конец.

Категории на производи : Мелење машина

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products