Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Бескорисни ударни шипки > Фрези Алатки за алат 13mm LD тип Вежбачки држачи

Фрези Алатки за алат 13mm LD тип Вежбачки држачи
Фрези Алатки за алат 13mm LD тип Вежбачки држачи
Фрези Алатки за алат 13mm LD тип Вежбачки држачи
Фрези Алатки за алат 13mm LD тип Вежбачки држачи

Фрези Алатки за алат 13mm LD тип Вежбачки држачи

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: 13mm B16

Model: LD 13mm B16 Drill Chucks

Drill Chucks: 13mm B16 Drill Chucks

Package: Paper Box Or Plastic Box

Type: Keyless Drill Chucks

Size: LD 13mm B16 Drill Chucks

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: Боја кутии или пластична кутија

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air, or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Фрези Алатки за алат 13mm LD тип Вежбачки држачи

Се користи во струг, фреза, дупчење клупа, електрични дланка и дрво машина итн

Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи
ЕР Collets, ЦПУ живеат центри, прислушување collets, вежба глави, и така натаму.


1. Материјал: 45 # челик
2. Висока точност бушалки
3.Автоматско заклучување вежба глави
4.Проблеми за завртки со монтирање на тоник или монтирани навој


Drill Chucks 9Drill Chucks 10Drill Chucks 8Drill Chucks 11Детали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутии

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конецКатегории на производи : Систем за вежбање со шипки > Бескорисни ударни шипки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи