Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипкиБескорисни ударни шипки

Бескорисни ударни шипки

Категории на производи од Бескорисни ударни шипки , ние сме специјализирани производители од Кина, Бескорисни ударни шипки , Челик вежба Чак добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Клучни вежба Чак R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Бескорисни ударни шипки Добавувачи

Бескорисни ударни шипки


Затегнувачка глава за ударна глава, Чак е поврзан со алатката, се користи за прицврстување на додатоците за алат за рачка. Вежба и поврзување со навој врски и конусна конекција на два начина. Рачна вежби за држење поставени да го држат и затегнат столбот, главно се користи за електрични вежби.


Ние сме специјализирани во производството на Keyless Drill Чак, ние може да да дознаам за примерок обработка, и совршена по продажбата и техничка поддршка. Се надеваме на вашата соработка!

Предности на производите

1 висока прецизност конусна дупка.
2 школка електрофорети боја, во суровата средина може ефикасно да се спречи на 'рѓа.
3 посебно ракување со канџи со нож, со добра отпорност на абразија.
4 точност е точна, сигурна, издржлива.
Нови Продукти

Список со поврзани производи