Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки > Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави

Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави
Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави
Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави
Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави
Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави

Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: 0.6-6 1.5-10 1.5-13 3-16

Model: Heavy Duty JT33 1/2'' Drill Chucks

Drill Chucks: Key Type Drill Chucks

Package: Key Type Drill Chucks In Paper Box

Type: Key Type Drill Chucks

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Size: JT33 1/2'' Drill Chucks

Additional Info

Пакување: клучен тип ударни држачи во боја кутии

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Приклучоци за прицврстување на карпестиот тип на свиткување на глави

Карбуризирање стврднување ударни завртки

1.Таста структура на висока прецизност Клучни вежба чакал.
2. Избегнувајте пад на главички од висококвалитетни клучни вежби.
3. Најниска грешка на конкурентни Клучни вежба чак.
4. Голема задржување сила на клучни вежба чак.
5.Apply на позитивна инверзија на високо квалитетни Клучни вежба чак.

6.Key вежба чакал се со висока прецизност и висока сила за грб, висока сигурност и стабилност.

7. Лесна или тешка автоматска клучна глава за вежбање.

8.Color и стил може да се направи во согласност со барањата на купувачот да одговара на различни вежби.

Конусна фитинг вежбање завртки

Професионален Висок Квалитет на разни вежби за чаша, без клуч, клуч-тип, само-заклучување по различни цели
Ние ги доставуваме различни видови на професионални висококвалитетни вежби за разни апликации.

Дрво на алатки главно произведува алатки, машини за дрво и делови за машини припаѓаат на линијата на машината и алатките.

Главните производи од дрво за алатки се неопходни Алатки Држачи за лепење, мелење, дупчење, мелење, здодевни, планирање, ЦПУ машини или машински центри,

вклучувајќи разновидност на пролетта collets, collets чакал поставува, мелничар, прислушување collets, груба или прецизност здодевни глави,

вежби, живи центри и така натаму. Сите производи се достапни во целиот спектар на редовни модели, а исто така можат да бидат прилагодени за цртежи и примероци.
Покажување на производ:

JT33 1/2'' Key type Drill Chucks JT33 1/2'' Key type Drill Chucks JT33 1/2'' Key type Drill Chucks

Детали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутии
Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конецКатегории на производи : Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи