Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки > Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви

Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви
Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви
Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви
Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви
Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви

Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви

Единечната цена: USD 12 / Piece/Pieces
Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.:  JT33 1/2''

Model: Heavy Duty JT33 1/2'' Drill Chucks

Drill Chucks: Key Type Drill Chucks

Package: Key Type Drill Chucks In Paper Box

Type: Key Type Drill Chucks

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Size: JT33 1/2'' Drill Chucks

Additional Info

Пакување: клучен тип ударни држачи во боја кутии

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Тешки ракети JT33 1/2 '' со клучеви

Спецификации

1. лесен или тежок.
2. Конус монтирани или навој монтирани.
3. Ранг понуда од 1мм-16мм
4. Max.10.000 вртежи во минута без понатамошен биланс
5. Прецизност достигнува 0.02mm до 0.03mm
6. одделни вежби или интегрирани вежби за чад


Професионален Висок Квалитет на разни вежби за чаша, без клуч, клуч-тип, само-заклучување по различни цели
Ние ги доставуваме различни видови на професионални висококвалитетни вежби за разни апликации.

Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи

ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, клучни тип вежба глави, ударна Чак Arbors и така натаму.Покажување на производ:

 Key type Drill Chucks Key type Drill Chucks Key type Drill ChucksДетали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутии
Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конецКатегории на производи : Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи