Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки > Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување

Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување
Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување
Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување
Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување
Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување

Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: J2116 1-16mm

Model: 16mm Key-type Drill-Chucks

Drill Chucks: Key Type Drill Chucks

Package: Key Type Drill Chucks In Paper Box

Material: Steel

Size: J2116 1-16mm

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: клучен тип ударни држачи во боја кутии

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Висококвалитетни буре-ударни завртки со дијаметар од 16мм со фиока за прицврстување


Спецификации:

1. Материјал: 45 # челик
2. Висока прецизност клучеви тип ударни глави
3. Клучен тип Вежба за шишиња со фиока за прицврстување
4.Проблеми за завртки со монтирање на тоник или монтирани навој


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи
ЕР Collets, CNC живи центри, прислушување collets, клучен тип вежба глави, и така натаму.


Прикажи производ:

16mm Drill Chucks with taper fitting 16mm Drill Chucks with taper fitting 16mm Drill Chucks with taper fitting
16mm Drill Chucks with taper fitting


Детали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутииНашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец
Категории на производи : Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products