Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки > 13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување

13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување
13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување
13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување
13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување
13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување

13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: 13mm B16 drill chucks

Model: 13mm B16 Key Type Drill Chucks

Drill Chucks: Key Type Drill Chucks

Package: Key Type Drill Chucks In Paper Box

Additional Info

Пакување: клучен тип ударни држачи во боја кутии

Транспорт: Ocean,Land,Air,TNT or Alibaba

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

13mm клучен тип ударни држачи со фиока за прицврстување

Спецификации:

1. Материјал: 45 # челик
2. Висока прецизност клучеви тип ударни глави
3. Клучен тип Вежба за шишиња со фиока за прицврстување
4.Проблеми за завртки со монтирање на тоник или монтирани навој


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи
ЕР Collets, CNC живи центри, прислушување collets, клучен тип вежба глави, и така натаму.


Прикажи производ:


Drill Chucks 516mm ChucksDrill Chucks 12

Drill Chucks 4

Drill Chucks 9Drill Chucks 20


Детали за испорака: 7 дена по добивањето на уплатата, инаку 20 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутииНашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец
Категории на производи : Систем за вежбање со шипки > Клучни ударни ударни завртки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи