Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Носители на алаткиISO сопственик на алатката

ISO сопственик на алатката

Категории на производи од ISO сопственик на алатката , ние сме специјализирани производители од Кина, ISO сопственик на алатката , Категорија на ISO сопственици на алатки добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Висококвалитетен ISO држач за алат R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина ISO сопственик на алатката Добавувачи

Висококвалитетни ISO држачи за алати , обработка со голема брзина и висока прецизност. Механички вретено и алати за сечење и други додатоци. Високопрецизен ISO држач за држач за алат, избалансиран G6.3 или G2.5 За избор.

ISO Алатки за механичко вретено и алатка за сечење и друга приклучна алатка за поврзување. Е едноставна, популарна држач за вретено, стандардно, главно ISO30 ISO40 ISO50 ... Итн .. Индустриска индустрија и машина за гравирање со голема брзина се користат повеќе.

Материјал: челичен челик со челик, црно-завршен и прецизно растреперен
Точност: 0.005mm
Корекција на толеранција: AT3
Цврстина: 45-50HRC
Ладење: АД, АД + Б, Б тип
Балансирање одделение: G6.3 / 12000rpm, G2.5 / 25000rpm


Нашите TeLi главно во видови на collets, видови на алатки држачи , БТ алатка држачи , CAT држачи за алат , Држачи за алатки DAT , Носители на алатки за НТ , HSK држачи за алат серија, здодевни глава серија, прислушување collets, во живо центри, вежба глави серија, и така натаму.

Прикажи производ:High Quality Iso30 Er32 Tool Holders3High Quality Iso30 Er32 Tool Holders