Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Интегрирани ударни завртки > C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс

C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс
C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс
C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс
C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс
C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс

C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: C20-APU16

Model: C20 Intergrated Keyless Drill Chucks

Size: C20, C20-APU16

Type: Intergrated Keyless Drill Chucks

Material: Tool Steel

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: Пластични кутии

Продуктивност: 2000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 2000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

C20 Вградени безбрз дупчалки со Морс
Спецификации:

1. Материјал: челик за алат

2. Висока прецизност вежба глави
3.Автоматско заклучување Дупчалка со држач
4. Дупчалки со држач за монтирање или монтирање на навојНашата фабрика TELI Tool главно произведува серија на држачи за алат, вклучувајќи го и
ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, без клуч дишање глави, и така натаму.


Прикажи производ:

C20 Intergrated Keyless Drill Chucks C20 Intergrated Keyless Drill Chucks C20 Intergrated Keyless Drill Chucks

Ние, исто така може да снабдување други видови бормашини


Drill Chucks 11Drill Chucks 9Drill Chucks 8
Детали за испорака: 7 дена по добивањето на исплата, инаку 25 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутии

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец
Категории на производи : Систем за вежбање со шипки > Интегрирани ударни завртки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи