Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипки > Интегрирани ударни завртки > Интегрирани ударни завртки со R8 Shanks

Интегрирани ударни завртки со R8 Shanks
Интегрирани ударни завртки со R8 Shanks
Интегрирани ударни завртки со R8 Shanks

Интегрирани ударни завртки со R8 Shanks

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,CPT
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: R8-13mm Drill Chucks

Model: Keyless Drill Chucks

Keyless Drill Chucks: R8-16mm Keyless Drill Chucks

Type: Integrated Keyless Drill Chucks

Size: R8-16mm Keyless Drill Chucks

Brand: Tool Tree

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Place Of Origin: Shandong China

Additional Info

Пакување: Пластични кутии

Продуктивност: 5000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 5000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Интегрирани ударни завртки со R8 Shanks


Избегнувајте отфрлање на чалката за ставање во работа.

Висока прецизност за ЦПУ преса за вежбање и завршна мелница

Лесно работење со клуч.


1. Материјал: челик за алат
2. Висока прецизност вежба глави
3.Автоматско заклучување Дупчалка со држач
4. Дупчалки со држач за монтирање или монтирање на навој


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи
ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, интегриран без клуч дишање глави, и така натаму.


Drill Chucks 15Drill Chucks 13

Drill Chucks 20


Ние, исто така може да снабдување други видови бормашини

Drill Chucks 11Drill Chucks 9Drill Chucks 8
Детали за испорака: 7 дена по добивањето на исплата, инаку 25 дена

Детали за пакување: кутии за хартија во боја или пластични кутии

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас АКО avourable цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

services


ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да ги снабдуваме држачите за алат, дрвените ментали, машинските додатоци, алатките и алатките за конец
Категории на производи : Систем за вежбање со шипки > Интегрирани ударни завртки

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи