Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Систем за вежбање со шипкиИнтегрирани ударни завртки

Интегрирани ударни завртки

Категории на производи од Интегрирани ударни завртки , ние сме специјализирани производители од Кина, Интегрирани ударни завртки , БТ интегрирани ударни држачи добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од БТ APU интегрирани ударни држачи R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Интегрирани ударни завртки Добавувачи


Ние алатката дрво фабрика главно производство серија на алатки држачи, вклучувајќи ги и
ER Collets, CNC живи центри, прислушување collets, интегриран клучните помалку вежба глави, и така натаму.


1. Материјал: челик за алат
2. Висока прецизност вежба глави
3.Автоматско заклучување Дупчалка со држач
4. Дупчалки со држач за монтирање или монтирање на навој


Дупката на мелење Чак пресече шест слотови со цел да се спречи лизгање, и зголемување на стегање сила.
Двожилните уреди прават кога се лизгаат на тркалање триење кога иглата
На посевите на алатката за сечење опремени со кола треба да се прошири ефективната должина на стегање, со цел да се избегне нецелосно зафаќање, што резултира со оштетување на оштетените или дефлектираните работи.