Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Лице Милс

Лице Милс

Категории на производи од Лице Милс , ние сме специјализирани производители од Кина, Право агол рамо лице Милс , Агол рамо лице Милс добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од 90 степени Милс R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

View :

Кина Лице Милс Добавувачи

Право агол рамо лице Милс Предност на производот:

1. Висок квалитет и конкурентна цена,

  2. Испораката во време може да се гарантира бидејќи имаме сопствена фабрика,

  3. Строга инспекција за време на процесот на производство,

  4. Тестираните партнери, ние ги извезуваме нашите производи во повеќе од 60 земји и региони низ целиот свет. и ние сме подготвени да воспоставиме долгорочни деловни односи со сите клиенти (вклучена е агенција за продажба) врз основа на еднаквост и взаемна корист.

Право агол рамо лице Милс

1. Стандард: MAS403

2. Материјал: 20CrMnTi
3.Конкурентни цени

4. Доставување на време

5.Тип: 5R тркалезни лице Милс


Right Angle Shoulder Face Mills

Right Angle Shoulder Face Mills