Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Spanners > ER Spanners > СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч

СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч
СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч
СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч
СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч
СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч

СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч

Начин на плаќање: L/C,T/T,D/P,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,FCA
Мин. Со цел: 50 Piece/Pieces
Време на испорака: 10 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.: ER

Material: High Steel

HRC: 60

Usage: Er Nut

Model: Standard

Package: Wooden Case or others 

Brand: Tool Tree

Payment: Paypal TT

Product Name: ALL Kinds Of ER NUT Wrench 1, Material:

Additional Info

Пакување: Спакувани од дрвен случај или пластика

Продуктивност: 100000 pieces/year

Бренд: Дрво на алатки

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Кина

Способност за снабдување: 1000000 piece/year

Сертификат: iso9001

HS код: 8466100000

Порт: Qingdao,Tianjin,Guangzhou

Опис на производот

СИТЕ НИЗНИ Крт.от клуч


1, Материјал: 40Cr
2, Тврдост: HRC32-36
3, Тип: ER11A / 16A / 20A
4, Рачка: со и без анти-лизга пластика

Апликација


Се применува за чаши за чаши, алатка за CNC, држач за допрете, алатка за сечење, MT адаптер. ALL kinds of ER NUT wrench 1, Material: 40CrALL kinds of ER NUT wrench 1, Material: 40CrALL kinds of ER NUT wrench 1, Material: 40CrALL kinds of ER NUT wrench 1, Material: 40CrНие, исто така може да снабдување други сродни алатки, како на пример collets, прислушување collets, во живо центри, струг глави, машина порок, итн.

Информации за компанијата

СИШУИ ТЕЛИ АД СД, ООД.

СИШУИ ТЕЛИ АУТ ПРОИЗВОДСТВО СД, Ltd лоцира во SISHUI ​​економска развојна зона. Нашите производи можат да се поделат на 3 вида: првиот е различен систем за алатки за ЦПУ машински алати, вклучувајќи ги и прецизните држачи на алатки, пролетни колкети, груби или прецизни досадни глави и прислушување; Втората е друга стандардна галантерија за машински алатки, како што се сите видови на центри за живеење, ударни шипки, итн .;

Третиот е специјалната машина делови на CNC машина алатки како клиенти примероци или цртежи.

Нашата компанија

er 32 collet

Нашата фабрика опрема:

CNC Lathe parts ER20 collets set for chuckПакување и испорака

1, Пакување : пластични кутии и, исто така, може да се спакува според вашите барања.

2, Време на испорака : Примерок во рок од 7 дена, а други 35 дена.

Нашите услуги

Брзо одговорам

Јас ако е измамлива цена

III Производи со висок квалитет

IV Брза испорака

VI Добар пост-продажен сервис

er32 collets

ЧПП

1 . П: Дали сте фабрика или трговска компанија?

О: Ние сме интеграција на индустријата и трговијата.

2. П: Дали можете да дадете нестандардни производи?

О: Да, можеме. Ние исто така можеме да направиме и да ги снабдуваме стоките со испорачани примероци од цртежи.

3. П: Кои производи ги снабдувате?

О: Ние можеме да снабдуваме држачи за алат, машини за обработка на дрво, машински додатоци, алати и алатки за конец.


Категории на производи : Spanners > ER Spanners

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products

Список со поврзани производи