Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Ke Li Mr. Ke Li
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

SISHUI TELI TOOL CO.,LTD.

Производи

Home > Производи > Spanners > ER Spanners > ER32 UM M тип Кругови Енергија

ER32 UM M тип Кругови Енергија
ER32 UM M тип Кругови Енергија
ER32 UM M тип Кругови Енергија
ER32 UM M тип Кругови Енергија
ER32 UM M тип Кругови Енергија

ER32 UM M тип Кругови Енергија

Начин на плаќање: L/C,T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CIF
Мин. Со цел: 10 Piece/Pieces
Време на испорака: 2 Денови

Контакт сега Додади во корпа

  • Основни информации
  • Опис на производот
  • Е-пошта
Основни информации

Модел бр.:  ER32 UM

Material: 40Cr ER Spanners

Tool Holders: ER32 Spanners

Sample: Acceptable

Payment: TT,Paypal,westernunion

Package: Plastic Bag

Additional Info

Пакување: Пластични кеси

Продуктивност: 2000PCS/MONTH

Бренд: АЛАТКА ДРВО

Транспорт: Ocean,Land,Air

Место на потекло: Шандонг КИНА

Способност за снабдување: 2000PCS/MONTH

Сертификат: ISO9001

HS код: 846610000

Порт: Qingdao,Shanghai,Ningbo

Опис на производотER32 UM M тип Кругови Енергија


1. ER Spanners Пример за нарачка е достапен
2. 80000pcs месечно
3. Различни видови за вашиот избор, М, УМ, М, ТГ тип

4. Пакување пакет со пластични кеси


Ние ТЕЛИ Алатка фабрика главно производство серија на држачи за алат, вклучувајќи
ЕР тип на клучеви, Колет, БТ40 Колет грло, ЦНЦ во живо центри, прислушување collets, без клуч шув пиштоли, и така натаму.

Покажување на производ:

Wrenches 9Wrenches 5Wrenches 6Wrenches 4Wrenches 1

Factory Equipment

Collets Chuck

Collet Chucks 11

Пакување: гајби со пластични кеси

Испорака: во рок од 5 дена во парк, многу во рок од 30 денаНашите предности во врска со оваа експандери

1) Контрола на трошоците --- Намалување на трошоците за купување и осигурување на производи

2) Брзо Одговори --- понуди и решенија испрати во рок од 48 часа

3) Брза Delievery --- универзална и заменливи делови испорака во рок од 30 дена

4) Оригинални производи со одличен квалитет --- Компанијата отсекогаш докажала 100% квалитетни производи

5) По продажбата служба и технологија помош --- Компанијата обезбедува по продажбата на услугата и техничка помош, како на клиенти барања и потреба

6) е достапен ER-Spanners
Категории на производи : Spanners > ER Spanners

Е-пошта на овој добавувач
  • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци

Related Products